Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Japanse/Chinese ivoren godheid. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.
Grote koperen lampenvoet met bolpoten. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Onder andere: Masker Nigeria, polychrome, Yoruba-stam. Beeld Kongo, Pende-stam. Genezingsbeeld. Polychromie. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Bauhaus plafondlamp van metaal en messing, met gekleurd en transparant glas. Nieuwe elektrische kabels. Afmeting: 50 x 46 cm ø. In goede staat.
Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Vier maal antiek bewerkt messing. 19e Eeuw. Twee Parijse tassa's, gemerkt Paris E.G. En twee historisme kaarskandelaren. Afmeting: 9 - 32 cm. In goede staat.
Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.