Duitse antieke notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met gegraveerde plated wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Grote zilveren ring, 800/000, met rechthoekige plaat met uitgeslepen monogram, 32x20mm. ø63 ca 23,2 gram . In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, olijfvormig, ca 8-17 mm. lengte 75 cm.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G