Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Viool in koffer
Resultaat: 85 EUR

Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Zilveren mand (ovaal)
Startprijs 250 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlenpatroon en parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Zeist, jl.:c 1962 28x20x7,5cm. ca 335 gram. In goede staat

Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Bijzondere antieke miniatuur bijbel, 1679, met schildpad omslag voorzien van een zilveren dubbel slot en sierstukken, gemaakt uit filigrain.7,5x5x2cm. Breukje in de rug verder in goede staat.

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...

Boekensteun met snijwerk, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek, Algemeene Historie
Resultaat: 30 EUR

Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.

Friese staartklok, ca. 1800
Resultaat: 425 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Antiek jachtgeweer
Resultaat: 100 EUR

Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.

Hollandse helm WO II
Resultaat: 50 EUR

Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.

Gladiatorenset
Startprijs 80 EUR

Oude vier-delige metalen gladiatorenset met leer. Bestaande uit: Helm, lans, armbeschermers, kort zwaard. Afmeting: 1 9 -86 cm. In goede staat.

5x Nederlandse WO II tekeningen
Startprijs 30 EUR

Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Resultaat: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.

Duits Kampf messer WO II
Startprijs 100 EUR

Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.

22 Aanstekers
Startprijs 60 EUR

Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Fraaie zilveren fotolijst, 925/000, met een brede rand versierd met druivenranken. Breedte 35 mm. Grootte 20x25cm. In doos. Met spiegel.

Zilveren blad, (schuitmodel)
Resultaat: 180 EUR

Zilveren blaadje, 833/000, schuitvormig model met parelrand, ovaal gezaagd spijlenmotief met omgeslagen grepen. MT.: Reeser & zoon, Den Haag, jl.: Z:1909. 24x14x2,5cm. ca 241 gram. In zeer goede staat...

Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)
Resultaat: 1.300 EUR

Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.

Ring met emaille en steen
Startprijs 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met emaille en steen. Rozetring met witte gefacetteerde steen en een rand met blaadjes met blauw emaille bewerkt. ø kop 10 mm. ca 3,6 gram. ø58 In goede staat

Lot barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.

Zilveren broodmand
Resultaat: 300 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, met gecontourneerde rand met gezaagd spijlen en floraalpatroon. geplaatst op een ovale rand met rib-bewerking. Voorzien van een parelrand. MT.: onduidelijk, Schoonh...

Gouden armband, singapore
Resultaat: 70 EUR

Gouden gedraaide armband, 585/000, tricolour met een singapore schakel. Breedte 3,5 mm. lengte 20 cm. ca 4,0 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen met diamant
Startprijs 300 EUR

Elegante strakke geelgouden creolen 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...