Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...
18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Ovale broche met glas en een gouden rand en brochering, 585/000. Broche met glas voorzien van een geslepen fabelachtige voorstelling, met gouden rand en versiering van een zon. 4x3cm. In goede staat
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 sauslepel. Steel rond filet model met kam. Mr. J. Mandersloot - Utrecht. jl: X: 1907. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 59 gr. In goede staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...
Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.