Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en grillig gevormde bloedkoraal, 4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting ...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee beelden. Cowboys op steigerend paard. Gemaakt van wit metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde Chinese houtgesneden figuren. Eerste helft 20e eeuw. Vissers met karpers. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.