Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren auto, Renault 1907
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat

Lot horlogekettingen
Resultaat: 150 EUR

Groot lot met 15 horlogekettingen, o.a. double met hanger, met diverse schakels, witmetaal met kompas en een zilveren ketting.

Gouden horloge
Startprijs 50 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.

4 Zilveren servetbanden
Resultaat: 50 EUR

Vier zilveren servetbanden, handgemaakt, klemmodel met hamerslag. 925/000. ca 59 gram. ø4x3,5cm. In goede staat

Zilveren geboortelepel, 1884
Startprijs 100 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:z:1884. lengte 21 cm. voorzien van gravure ac...

Gouden limoges hanger
Startprijs 175 EUR

Gouden hanger 585/000 met limoges. Hanger met bewerkte rand, geschulpt getorst met binnenin een limogesportret van een dame uit emaille. ø hanger 30x45 mm, ca 6,8 gr In goede staat.

Antieke zilveren empire strooilepel, 1806
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren empire strooilepel, schuitvormig model met gekartelde rand en fraai gezaagd patroon met o.a. sterren. Amsterdam, jl.:X:1806. Voorzien van ebbenhouten steel. 7x20cm. Voorzien van belas...

Zakkroonluchter, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.

12-Lichts koperen kroonluchter, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.

Electrische ijzeren haard
Startprijs 40 EUR

Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese dekselvazen
Startprijs 2.500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...

Lot Meissen porselein
Startprijs 260 EUR

Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...

5x Duits Meissen
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

Servies met goud decor
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...

Chinese vaas met herten
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.

Imari pagode wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Duitse kruisboog + accessoires
Resultaat: 725 EUR

Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.

Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR

Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Resultaat: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Resultaat: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.

Duitse WO II bajonet
Startprijs 100 EUR

Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijstje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.