Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandelstok met zilveren grip
Resultaat: 240 EUR

Fraaie houten wandelstok met zilveren knop, 800/000. in de vorm van de kop van een snip. Voorzien van ingelegde glazen ogen. 96x10cm. In zeer goede staat.

Antieke Japanse spiegel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso vogels in landschap decor. Gesigneerd. Afmeting: 24,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Ring met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Ring, 333/000, met ovale barnsteen. 26x11mm. ø 57 . In goede staat.

Zilveren mosterpotje met blauw glas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren mosterdpotje, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Ovaal potje op 4 klauwpootjes, met opengewerkt floraal decor. Voorzien van scharnierend deksel versierd met cartouches, parelrand en strikke...

Gouden oorhangers met diamant
Resultaat: 250 EUR

Antieke geelgouden brisures, 585/000, met een rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 11,5mm. Totaal ca 4,7 gram. in goede staat

Engelse staande klok, ca. 1800
Startprijs 275 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...

2x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal dekselschaal en één grote octagonale schaal met bronzen rand. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat
Startprijs 350 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren opdienlepel
Startprijs 100 EUR

Grote zilveren opdienlepel, 833/000, met ovaal gecontourneerde bak met aculade vormige rand versierd met graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: H.v.Alph...

Collier, hematiet met goud
Startprijs 90 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm

Italiaans porseleinen figuur
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen figuur. Jongen met klarinet. Minimale beschadigingen calebas + chip roos. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke trechter grammofoon, 1910
Resultaat: 120 EUR

Prachtige antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1910. Met florale intarsia en originele trechter. Opdraai-arm mist. Functies niet getest. Afmeting: 80 x 72 x 65 cm. In redelijk/go...

Duitse tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Schelp met zilveren montuur
Startprijs 120 EUR

Nautiles schelp, gemaakt als doos met zilveren deksel en voet, BWG, met djokja motief. 16x10x9cm. In goede staat

Japanse/Chinese ivoren godheid
Resultaat: 170 EUR

Japanse/Chinese ivoren godheid. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Michael v.d. Besselaar, 2x Action Men
Startprijs 4.000 EUR

Michael van den Besselaar. 1964. Twee maal Action Men 1999. Olieverf op linnen. Afmeting: 150 x 120 cm. In goede staat.

Frans beelden klokkenstel, 1870
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.

Loddereinfles + zilv. montuur
Startprijs 140 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met bijzonder zilveren montuur. Met bolle Niëllo dop als wereldbol. Met ingelegde gouden evenaar met gouden sterren. Compleet met geslepen stopje. Afmeting: 8,6 cm....

Engelse creamware bonbonniere
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Ivoren Maria beelden
Startprijs 100 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief
Resultaat: 300 EUR

Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Figuren in interieur, man met borrel leest brief. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelklok met muziek
Resultaat: 30 EUR

Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren set met jade
Resultaat: 225 EUR

Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervormige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Ca. 22 Aanstekers en diversen
Resultaat: 60 EUR

Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.

3x Olifanten tafel
Resultaat: 400 EUR

Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Resultaat: 1.100 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis
Resultaat: 150 EUR

Twee maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerin bij spinnewiel. Paneel. Boerin voor huis. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 31 cm en 26,5 x 34 cm. In goede staat.

12 Gemberpotten (6 sets)
Resultaat: 45 EUR

Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

Zilveren mand (hengsel)
Resultaat: 120 EUR

Zilveren hengselmand, 835/000, vierkant model met ronde zijden voorzien van een opstaande rand een gecontourneerd hengsel met filetrand. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:A:1935. ø20x12 cm. ca ...

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Startprijs 650 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Lot zilveren lepels/vorken
Startprijs 100 EUR

Lot zilveren lepels en vorken, 835/000, met 11 gebaksvorkjes en 6 borrellepels en een stamper. Model kardinaal, getorste steel bekroond met een kroon. MT.: Niekerk, Schoonhoven. totaal ca 204 gram. 8,...

Platelen bolvaas, 1925
Startprijs 70 EUR

Arnhemse plateel bloemenvaas met vogels en florale decor. Circa 1925. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Franse twee-zitsbank, 1880
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl twee-zits bank met prachtige parelmoer-kleurige stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 72 x 157 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR

Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst
Resultaat: 125 EUR

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse borden. Eén maal met landgoed decor, goed. Eén maal floraal, randglazuurschade, redelijk. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote koperen lampenvoet
Startprijs 70 EUR

Grote koperen lampenvoet met bolpoten. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 125 EUR

Witgouden ring, 585/000, bezet met 3 diamanten. Ring met oplopende kop met balkjes en chatons bezet met 3 achtkant geslepen diamanten. ø 60 , ca 3, 15 gram. In goede staat

2 Delen Afrika
Startprijs 100 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Onder andere: Masker Nigeria, polychrome, Yoruba-stam. Beeld Kongo, Pende-stam. Genezingsbeeld. Polychromie. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Kantonese vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met florale decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Anton Muller, Trekpaarden met ruiter op kade
Startprijs 280 EUR

Anton Muller. Circa 1900. Twee trekpaarden met ruiter op scheepskade in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.

Bijzettafel met inlegwerk
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws klein Chinees porseleinen trekpotje met florale, goud, en melk en bloed decor. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x 10 x 6 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Delen Zilver
Resultaat: 60 EUR

Een zilveren broche en lipstickhouder, 833/000. Een streekbroche, rond model met knoppen, ø 55mm, en een achtkantige lipstickhouder versierd met graveerwerk. 5x1cm. In goede staat

Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht
Resultaat: 200 EUR

Nicolaas Sijvert Bastert. 1854 - 1939. Tolhuisje bij de Vecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 48 cm. In goede staat.

60-er Jaren lamp
Startprijs 80 EUR

60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.