Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...
Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors. Grootste bord chip, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 31 cm ø.
Chinese geglazuurde antieke bloempot met meerkleurig verlopen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Japans porseleinen Geisha met hondje. Circa 1920. Met florale/goud decor en zwarte glazuur. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese agaat lachende boeddha. Afmeting: 5 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose capuciner porselein. Bestaande uit: Drie kopjes, één haarlijn. Eén dekseldoos. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Danat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.
Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...
19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke geelgouden brisures, 585/000, met een rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 11,5mm. Totaal ca 4,7 gram. in goede staat
Groot zilveren bestek, 833/000, model parel, met 7 tafelvorken en 6 -lepels, 21 cm, 6 dessertvorken en 6 -lepels, 18 cm, een soeplepel, 31 cm, 3 sauslepels, 17 cm, een eierlepel, MT.: Reeser Den Haag,...
Zilveren armband, 925/000, Lapponia, gemaakt uit 6 schakels. Breedte 9 mm. Lengte 18,5cm. ca 19 gram. sluiting gaat wat lastig. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met gegraveerde guirlandes en bladrand op de ovale voet. Gekrulde grepen met ribdecor en een bol. MT.: W.Schutter, Groningen jl.:F:1840 22x14x13cm. Voorzie...
Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...
Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met knoppen.2 Rijen met bloedkoralen, ø 8,5-9,5 mm, lengte 35 cm. ca 113 gram.
Antieke zilveren broche bezet met diamanten. Ruitvormige broche bezet met 11 diamanten met een oudslijpsel. 4x3cm. ca 12,2 gram. Voorzien van belastingkeur voor oud en inlandse werken. In goede staat
Zilveren armband met 10 ovale schakels bezet met lava camee's met verschillende kleuren. breedte 13-16mm. lengte 17 cm. In goede staat
Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. Co, Waltham Mass. ø 45 mm, met witte emaille wijzerplaat en een fraaie guilloche bewerking aan de achterzijde. Werkend. In originele doos.
Collier van lapis lazuli kralen en cultive parels, ø8 mm, bevestigd aan een geelgouden veeroog, 585/000, ø12mm, lengte 40 cm. In goede staat
Twee zilveren fotolijstjes, 835/000, ovale modellen met bewerkte rand en een houten achterzijde. 6x8cm en 10,5x12,5cm, staander ontbreekt bij grootte lijst. In goede staat
Twee delen zilver met een grote zilveren knoop, 835/000, met getorste rand en een afbeelding met leeuwen, ø 75 mm, en een sleutelhanger, 800/000, met munten gemaakt als medaillon, ø 40mm, Totaal ca 7...
Lot zilver met o.a. een kinderbeker met parelrand, een servetband, een pepermuntdoosje met ribpatroon en schild, 2 suikerlepels, een koffielepels en een schaar met zilveren ogen en huls. In redelijke...
Lot met 3 geelgouden trouwringen, 585/000, bolle modellen voorzien van gravuere. ø 55, 61, 65. Totaal ca 12,9 gram. In goede staat
Lot zilver met 2 gebaksvorkjes, 835/000, met parelrand in cassette, 2 mesjes met zilveren heft, 800/000, met parelrand, in cassette en een roomlepel, lepel en vork, 835/000. totaal ca 135 gram.
Zilveren hanger, 925/000, met blauw saffier en gekleurde toermalijn. hanger met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en onder aan de rozet 7 markies geslepen toermalijnen....
Lot goud, met een ring zonder steen, 2 horloges met gouden kasten en een manchetknoop. 585/000. totaal brutogewicht ca 28 gram.
Kristallen inktpot, theebus en borrelglas met zilver. Vierkant inktpotje met zilveren deksel, 925/000, MT.: onduidelijk, Birmingham jl.:d:1903, 3,5x3,5x5cm, een theebus van gematteerd glas met zilvere...
Lot met divers zilveren bestek, 833/000, met o.a. 4 couverts met lepel en vork voorzien van gravure, 3 lepels, 2 vleesvorkjes, 16 cm, een sauslepel, schuiver en een aardappellepel met hamerslag en blo...
Lot zilver met een beker versierd met floraal graveerwerk en PROSIT, ø6x8cm, een kleine borrelbeker met gravure, ø3x4cm, een vingerhoed en 8 theelepels en een suikerlepel met agaten heft. . Diverse ge...
Zilveren 835/000 miniatuur van een teckel. Afmeting: H 1,5 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Zilver vergulde armband, 925/000, met granaten. Een armband met schakels in de vorm van ovale rozetten bezet met granaten voorzien van bakslot en veiligheidketting. ø schakel 11x14mm. lengte 19,5. in ...
Lot diverse sieraden, horloges, met o.a. een reiswekker, manchetknopen, horloges, beursjes en een brilletje.
Twee zilveren stempels en een lepel met agaat. Een zilveren stempel met wapen, voorzien van oog, 38 mm, een stempel met grote agaten greep, de stempel is voorzien van een monogram, 8,5cm, en een suike...
Zilveren collier met streekhanger, 835/000, gourmetcollier met ovale streekhanger met filigrain en S-vormige applique. Voorzien van baard. grootte hanger 33x40 mm. Lengte collier 44 cm. Totaal ca 7,7 ...
Vier kristallen flacons met zilver, 925/000. Twee geslepen flacons met zilveren hals, een klein ronde met een gladde zilveren rand, Birmingham 1892, en een vierkante geslepen smalle flacon met lange g...
Antieke bronzen Portre Montre. Neo gotisch met marmeren basement en zakhorloge. Zakhorloge is decoratie. Niet functionerend. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Zilveren presenteerblaadje met kannetje en lepels, 835/000. Ovaal presenteerblaadje met gebogen rand voorzien van een melkkannetje, strak ovaal model en een kristallen lepelvaasje met plated rand voor...
Collier van gefacetteerde carneolen, ø 13 mm, door middel van ogen aan elkaar verbonden. Voorzien van een gefacetteerde ronde sluiting met bewerking. 45 cm. In goede staat
Set met geelgouden sieraden, 585/000, een broche en oorhangers rond model versierd met kleine zaadpareltjes. ø 25mm en ø8 mm. Totaal ca 5,3 gram In goede staat
Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat
Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.
Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.
Twaalf zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en gecontourneerde steel met biedermeier gravure. Totaal ca 123 gram. 11 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 830/000, op ronde voet met uitgewerkte greepjes met floraal motief. 32x23x9cm. ca 322 gram. In goede staat
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Witgouden dubbele rozetring met 18 briljant geslepen diamanten, 1 ontbreekt. Totaal ca 0,35 crt. ø rozet 12 mm. ca 4,0 gram. ø 57