Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Terracotta figuur, Vrouw
Resultaat: 80 EUR

Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Japanse borden
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kang Xi gemberpotten
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Herend mokka servies
Resultaat: 63 EUR

Herend porseleinen mokka serviesje met florale/goud/vlinder decor en roos op deksel. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.

5x Inhuldiging bekers Wilhelmina
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke bekers met betrekking inhuldiging Wilhelmina 1898. Emaille en twee maal glas. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

12x Gemberpot (6 sets)
Resultaat: 60 EUR

Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

Keramieken St. Lukas vaas
Resultaat: 70 EUR

Blauwe keramieken St. Lukas - Utrecht bloemenvaas. 38 K. Gebruikssporen op glazuur. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinese pijpvaas 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Antieke Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese boeddha van jade
Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.

7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...

Imari theepot, 18e eeuws
Resultaat: 225 EUR

18e eeuwse Chinees Imari porseleinen theepot met goud en florale decor. Afmeting: 9,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein , 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...

Chinese Imari trekpot
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Porceleyne Flas tegeltableau, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.

Groot K.P.M. servies
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...

Presse-papier (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen uiltje
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen uilen. 21e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Perzische loper, 63 x 192 cm.
Resultaat: 60 EUR

Fijngeknoopte Perzische loper met florale decors. Rood, zwart etc. Afmeting: 63 x 192 cm. In goede staat.

Empire secretaire
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse goudkleurige spiegel met phenixen en leeuwenkop. Afmeting: 135 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Goudkleurige spiegel, Barokstijl
Resultaat: 50 EUR

Houten goudkleurige facet geslepen Barok-stijl spiegel met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 60 cm. In goede staat.

Empire commode
Resultaat: 55 EUR

Eiken fineer Empire-stijl vier-laden commode met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 41 x 80 cm. In goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Korintische zuil, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek origineel beschilderde Korintische houtgestoken zuil. Circa 1900. Afmeting: 81 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal
Resultaat: 150 EUR

Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.

Hollandse mahonie chiffoniere
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 161 x 115 x 54 cm.In goede staat.

2-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 375 EUR

Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.

Empire secretaire, 1820
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.

Hollandse Barok-vitrinekast
Resultaat: 750 EUR

Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.

Gustav Becker vrijslinger, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.

Klokje onder stolp
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.

Franse pendule onder stolp
Resultaat: 65 EUR

Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...

Franse reiswekker, ca. 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Antieke Franse marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...

Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Junghans tafelklokje , 1900
Resultaat: 75 EUR

Kleine antieke notenhouten tafelklok van Junghans. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Klok met jachtmotief (wortelnoten)
Resultaat: 70 EUR

Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1860. Rustende boeren jongen op vergulde houten console. Afmeting: 34 x 32 x 12 cm. In goede staat.

Oude mysterieuse klok
Resultaat: 375 EUR

Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.

Munten album
Resultaat: 90 EUR

Muntenalbum met ca. 45 munten (voornamelijk Nederland) waaronder 5 munten van 1/2 gulden (1921,1922,1928,1929,1930), 9 munten van 25 cent (1897, 1905, 1928, 1939,1940,1941(2x),1943,1944), 18 munten va...

Duitse helm, WO II
Resultaat: 240 EUR

Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.

Lot WO II Sammler Anfertigungen
Resultaat: 90 EUR

Lot Duitse WO II Sammler Anfertigungen. Onder andere: Marine etc. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

8x WO II emblemen
Resultaat: 110 EUR

Acht stuks emblemen/spelden WO II. (Abzeichen). Duitsland. Onder andere: Marine, luchtvaart, Luftschutz. Afmeting: 2,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Londane sabel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Londane sabel met Israëlisch sterteken op lemmet, roggehuid heft en vernikkelde bewerkte handbescherming. Gegraveerd lemmet met kroon en monogram G.R. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.

Koperen aker, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.

Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...

Telescoopkijker, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.

2x Tiffany raamhangers
Resultaat: 130 EUR

Twee Tiffany glas-in-lood raamhangers, floraal. Afmeting: 90 x 42 cm. In goede staat.

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 50 EUR

Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.

Pijp + kruithoorn
Resultaat: 45 EUR

Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Lot antieke beursen
Resultaat: 35 EUR

Lot antieke beursen met gevlochten tassen, gemaakt uit alpacca met gecontourneerde beugels met bloemenmanden en floraal gestanst patroon. Eén gevlochten tas is geraveld. 15-17cm. In goede staat

Brok rood koraal
Resultaat: 120 EUR

Groot stuk oud rood koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2 Stukken hars met insect insluitsel
Resultaat: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

Brons verguld Toetanchamon masker
Resultaat: 70 EUR

Brons verguld masker van Toetanchamon op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Duitse viool
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse viool met etiket 'Engel Markneukirchen'. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antieke bijbel
Resultaat: 200 EUR

Antieke lederen bijbel uit Jemen. 18e Eeuw? Afmeting: 11,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

3x Koperen lampen, divers
Resultaat: 60 EUR

Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.

Lot antiek tin, 5x
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.

Messing verguld tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Indonesische kris
Resultaat: 75 EUR

Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Apothekers weegschaal, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam
Resultaat: 235 EUR

R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderij op ivoor
Resultaat: 70 EUR

Drie oude/antieke miniaturen op ivoor. Met ivoren en notenhouten lijsten. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

C. Westerik, Familie
Resultaat: 50 EUR

Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Branding bij avondlicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Jongensportret
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Jongensportret. Anno 1807. Verso naam. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.

A.F. Bunner, Hollandse vissersboot
Resultaat: 250 EUR

A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.

2x Gravures, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...

M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao
Resultaat: 275 EUR

M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Bomschuit met vissersvolk op strand. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 19 cm. In redelijke staat.

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 60 EUR

J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond
Resultaat: 150 EUR

Antiek schilderij op ivoor. Meisje met hond in interieur. Gedateerd 1841. Jebreiski? Olieverf op ivoor. Afmeting: 12 x 18 cm. In goede staat.

Janos Viski, Kippen bij strowagen
Resultaat: 250 EUR

Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Russische school, Refused desires
Resultaat: 110 EUR

Russische school 1995. Refused Desires. Drie naakte dames. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Landschap met fuik
Resultaat: 65 EUR

Ids Wiersma. 1878 - 1965. Landschap met fuik. Ets op papier. Afmeting: 32 x 16 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 130 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 25 - 37 cm. In goede staat.

2x Japanse houtsnedes
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.

Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter
Resultaat: 240 EUR

Antieke Engelse gravure. Naar een schilderij van R. Dodd en gegraveerd door R. Dodd. 1748 - 1816. Dutch Fleet Admiraal De Winter. Gravure op papier. Afmeting: 49 x 71 cm. In goede staat.

R. Raveel, Figuur in interieur
Resultaat: 400 EUR

R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stadse bouwput in winter
Resultaat: 210 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Jonge kraai met insect
Resultaat: 475 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Zilveren sieraden, 5x
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen en 2 broches. diverse gehaltes. Met hematiet en paarse steen. Totaal ca 21 gram

Witgouden ring met diamanten
Resultaat: 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Witgouden dubbele rozetring met 18 briljant geslepen diamanten, 1 ontbreekt. Totaal ca 0,35 crt. ø rozet 12 mm. ca 4,0 gram. ø 57

2 Zilveren bordjes
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat

Zilveren schaal op voet
Startprijs 60 EUR

Zilveren schaal, 830/000, op ronde voet met uitgewerkte greepjes met floraal motief. 32x23x9cm. ca 322 gram. In goede staat

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twaalf zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en gecontourneerde steel met biedermeier gravure. Totaal ca 123 gram. 11 cm. In goede staat.

7 Zilveren servetringen
Resultaat: 35 EUR

Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.