Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Herend porseleinen mokka serviesje met florale/goud/vlinder decor en roos op deksel. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke bekers met betrekking inhuldiging Wilhelmina 1898. Emaille en twee maal glas. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Blauwe keramieken St. Lukas - Utrecht bloemenvaas. 38 K. Gebruikssporen op glazuur. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...
18e eeuwse Chinees Imari porseleinen theepot met goud en florale decor. Afmeting: 9,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...
Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen uilen. 21e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Fijngeknoopte Perzische loper met florale decors. Rood, zwart etc. Afmeting: 63 x 192 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse goudkleurige spiegel met phenixen en leeuwenkop. Afmeting: 135 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Houten goudkleurige facet geslepen Barok-stijl spiegel met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 60 cm. In goede staat.
Eiken fineer Empire-stijl vier-laden commode met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.
Antiek origineel beschilderde Korintische houtgestoken zuil. Circa 1900. Afmeting: 81 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 161 x 115 x 54 cm.In goede staat.
Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...
Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke notenhouten tafelklok van Junghans. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1860. Rustende boeren jongen op vergulde houten console. Afmeting: 34 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Muntenalbum met ca. 45 munten (voornamelijk Nederland) waaronder 5 munten van 1/2 gulden (1921,1922,1928,1929,1930), 9 munten van 25 cent (1897, 1905, 1928, 1939,1940,1941(2x),1943,1944), 18 munten va...
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
Lot Duitse WO II Sammler Anfertigungen. Onder andere: Marine etc. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Acht stuks emblemen/spelden WO II. (Abzeichen). Duitsland. Onder andere: Marine, luchtvaart, Luftschutz. Afmeting: 2,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Londane sabel met Israëlisch sterteken op lemmet, roggehuid heft en vernikkelde bewerkte handbescherming. Gegraveerd lemmet met kroon en monogram G.R. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...
Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Twee Tiffany glas-in-lood raamhangers, floraal. Afmeting: 90 x 42 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Lot antieke beursen met gevlochten tassen, gemaakt uit alpacca met gecontourneerde beugels met bloemenmanden en floraal gestanst patroon. Eén gevlochten tas is geraveld. 15-17cm. In goede staat
Groot stuk oud rood koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Brons verguld masker van Toetanchamon op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse viool met etiket 'Engel Markneukirchen'. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke lederen bijbel uit Jemen. 18e Eeuw? Afmeting: 11,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke miniaturen op ivoor. Met ivoren en notenhouten lijsten. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Jongensportret. Anno 1807. Verso naam. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...
M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Bomschuit met vissersvolk op strand. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 19 cm. In redelijke staat.
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek schilderij op ivoor. Meisje met hond in interieur. Gedateerd 1841. Jebreiski? Olieverf op ivoor. Afmeting: 12 x 18 cm. In goede staat.
Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Russische school 1995. Refused Desires. Drie naakte dames. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Ids Wiersma. 1878 - 1965. Landschap met fuik. Ets op papier. Afmeting: 32 x 16 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 25 - 37 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gravure. Naar een schilderij van R. Dodd en gegraveerd door R. Dodd. 1748 - 1816. Dutch Fleet Admiraal De Winter. Gravure op papier. Afmeting: 49 x 71 cm. In goede staat.
R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen en 2 broches. diverse gehaltes. Met hematiet en paarse steen. Totaal ca 21 gram
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Witgouden dubbele rozetring met 18 briljant geslepen diamanten, 1 ontbreekt. Totaal ca 0,35 crt. ø rozet 12 mm. ca 4,0 gram. ø 57
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Zilveren schaal, 830/000, op ronde voet met uitgewerkte greepjes met floraal motief. 32x23x9cm. ca 322 gram. In goede staat
Twaalf zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en gecontourneerde steel met biedermeier gravure. Totaal ca 123 gram. 11 cm. In goede staat.
Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.