Twee thorapointers met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapointer met in het midden donker ho...
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Kleine antieke tinnen kruik. 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke tinnen zuigkan. Circa 1800. Zogenaamde ziekenhuiskannetje. Afmeting: 20 x 18 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: 19e Eeuwse kraantjeskan, twee kandelaren, theekan, een maat, suikerpot, vaasje. Afmeting: 7 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal divers 18e - 19e eeuws tin, deels gemerkt. Bestaande uit: Drie klepkannen, schenkkan, maatbeker en hengselschaal. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal diverse antieke tinnen borden. Diverse merktekens. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen Louis Seize kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tinnen gemerkte kardinaalschotels. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 35,5 - 38 cm. In goede staat.
Groot lot divers antiek tin. Bestaande uit: Vier kraantjeskannen en twee klepkannen. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse messing haardombouw met gevleugelde leeuwen + drie-delig haarstel. Afmeting: 115 x 25 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.