Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Haardset + kachel voorzet, 1900
Resultaat: 110 EUR

Oude messing haardset + antieke gietijzeren kachel voorzet. Circa 1900. Afmeting: 53 - 77 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Hollandia flambeer-set
Startprijs 60 EUR

Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.

Schouw + electrische haard
Startprijs 60 EUR

Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.

Antieke haardombouw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse messing haardombouw met vuurbokken. Louis Seize-stijl. Met kariatiden. Afmeting: 100 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Tafellamp met messing
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

12-Lichts koperen kroonluchter, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.

Kroonluchter met prismen pegels
Resultaat: 150 EUR

Grote oude 7-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 73 cm ø. In goede staat.

Kroonluchter met prismen pegels
Startprijs 150 EUR

Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.

2 Wandlampen
Startprijs 100 EUR

Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.

Staande schemerlamp
Resultaat: 230 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Tafellamp met Griekse vrouw
Resultaat: 40 EUR

Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.

Stel Tiffany-stijl lampen
Resultaat: 150 EUR

Een stel grote Tiffany-stijl glas-in-lood lampen op hoge metalen voet. 21e Eeuw. Afmeting: 77 x 25 cm ø. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.

Tiffany-stijl (bokaal)lamp
Resultaat: 100 EUR

Mooie Tiffany-stijl bokaal-vormige glas-in-lood lamp met bronzen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kaarsenkroon
Startprijs 100 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.

3x Koperen lampen, divers
Resultaat: 60 EUR

Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinese zeepstenen figuren op consoles. Eerste helft 20e eeuw. Chinese vrouwen. Eén hand beschadigd. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Chinees/Japans koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.

Lot Asiatica
Startprijs 50 EUR

Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...

Bronzen penseelbeker
Startprijs 75 EUR

Antieke Chinese bronzen penselenhouder, deels verguld, met geiten en draak decor. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.

Emaille handbeschilderde vaas
Startprijs 90 EUR

Grote Chinese handbeschilderde geëmailleerde vaas met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Japanse spiegel
Startprijs 110 EUR

Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.