Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.