Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Verte plaquette
Startprijs 800 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte plaquette. Gemerkt. Met bergpanorama, rivier, figuren en boten decor. Afmeting: 38 x 24,5 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Zilveren brandewijnkom, gedreven met lobben en gekrulde grepen met drakenkoppen. Voorzien van Frans importeurteken. 22x12x10cm. ca 181 gram. Voorzien van restauratie. In goede staat

Copier Leerdam schaal
Startprijs 60 EUR

Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

3x Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

2 Bijbels, met zilveren en gouden slot
Resultaat: 150 EUR

Twee bijbels, één met een fijne geelgouden slot, 585/000, gemaakt uit filigrain voorzien van monogram met bruine lederen kaft, 7x12x4cm, en een bijbel met zilveren slot, 833/000, gecontourneerd model ...

Jugendstil glazen schaal
Startprijs 120 EUR

Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.

Collier, parel koraal
Startprijs 110 EUR

Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden bolsluiting, 585/000. parel ø 7mm, bloedkoraal 2 mm. Lengte 42 cm. In goede staat

Zilveren Florijn Groningen 1681
Startprijs 250 EUR

Zilveren Florijn van Groningen uit 1681.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Meissen vaasje, 1980
Startprijs 60 EUR

Duits Meissen wit porseleinen vaasje. Japanse vormgeving. Circa 1980. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bloedkoraal collier met gouden slotgoud
Startprijs 230 EUR

Collier va bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000, Collier van 3 rijen bloedkoraal, ø 3mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting, met geschulpte rand en ovale bloedkoraal in het midden. Met f...

2x 2½ zilveren guldens 1845
Startprijs 100 EUR

Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.

6x Glazen flacons
Resultaat: 160 EUR

Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.

Zilveren bijbelsot
Resultaat: 45 EUR

Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat

J. Koster, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR

J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Weense Goldscheider buste
Resultaat: 250 EUR

Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kunstglazen vazen
Startprijs 45 EUR

Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese siervaas
Resultaat: 320 EUR

Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.

Lot zilveren guldens/rijksdaalders
Startprijs 60 EUR

Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.

Hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 90 x 65 cm ø. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom
Resultaat: 1.500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.

Oud meubel-transport wagentje
Resultaat: 30 EUR

Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren klemband bewerkte uiteinden
Startprijs 65 EUR

Zilveren klemband, 800/000, met graveerwerk en bewerkte uiteinden met opgelegde krullen. ø 68x55mm, ca 41 gram. Breedte 9-14 mm. In goede staat