Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte plaquette. Gemerkt. Met bergpanorama, rivier, figuren en boten decor. Afmeting: 38 x 24,5 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, gedreven met lobben en gekrulde grepen met drakenkoppen. Voorzien van Frans importeurteken. 22x12x10cm. ca 181 gram. Voorzien van restauratie. In goede staat
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee bijbels, één met een fijne geelgouden slot, 585/000, gemaakt uit filigrain voorzien van monogram met bruine lederen kaft, 7x12x4cm, en een bijbel met zilveren slot, 833/000, gecontourneerd model ...
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden bolsluiting, 585/000. parel ø 7mm, bloedkoraal 2 mm. Lengte 42 cm. In goede staat
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Duits Meissen wit porseleinen vaasje. Japanse vormgeving. Circa 1980. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Collier va bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000, Collier van 3 rijen bloedkoraal, ø 3mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting, met geschulpte rand en ovale bloedkoraal in het midden. Met f...
Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.
Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.
Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat
J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 90 x 65 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 800/000, met graveerwerk en bewerkte uiteinden met opgelegde krullen. ø 68x55mm, ca 41 gram. Breedte 9-14 mm. In goede staat