Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, Brood
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren collier
Resultaat: 35 EUR

Plat zilveren collier, 925/000, matte schakel met een glimmend detail. breedte 4,3mm. lengte 45 cm. ca 10,6 gram

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 150 EUR

Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

Glasvitrine, 50-er/60-er jaren
Resultaat: 150 EUR

Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.

3 Afrikaanse kralenbeelden
Resultaat: 170 EUR

Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...

Ongesigneerd, Boeren hoenderhof
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boeren hoenderhof. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

H. Kamp, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR

H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Gouden medaillon met applique en parel
Startprijs 350 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, ovaal medaillon met een hangeroog bevestigd aan voluten. Op het ovale medaillon zit een geelgouden applique bevestigd van uitgewerkte bloemen en bladeren met een vogel en...

Lot trotseerloodjes + gevelstuk
Resultaat: 20 EUR

Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

2 Stukken hars met insect insluitsel
Resultaat: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Zilveren brillenkoker
Resultaat: 65 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal model versierd met graveerwerk met gestilleerd bloem en krulpatroon. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:k:1869. 13,5x3,5x1,5cm. wat gedeukt, verder in goede staa...

Restsignatuur, Kruik met bloem
Startprijs 60 EUR

Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

Franse-stijl bijzettafel
Resultaat: 60 EUR

Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.

2x Antieke armleunstoelen, 1920
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke eikenhouten armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Circa 1920. Afmeting: 76 x 53 x 57 cm. In goede staat.

2x Familie Rose vazen (Cheng Lung)
Resultaat: 1.000 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke eiken kapstok, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 70 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Brett stoelen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse Brett stoelen met harten. Afmeting: 93 x 35 x 45 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

3 Zilveren ringen
Startprijs 60 EUR

Drie zilveren ringen, verscillende gehaltes, een herenring met een lapis lazuli, breedte 18 mm, ø 63, een ring met een ovaal geslepen onyx, ø52 en een ring met een ruitvormig geslepen bovenkant pave ...

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Startprijs 60 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

4 Zakhorloges
Resultaat: 35 EUR

Lot met vier zakhorloges, o.a. Post & Spoor anker