C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Plat zilveren collier, 925/000, matte schakel met een glimmend detail. breedte 4,3mm. lengte 45 cm. ca 10,6 gram
Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Ongesigneerd. Circa 1920. Boeren hoenderhof. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, ovaal medaillon met een hangeroog bevestigd aan voluten. Op het ovale medaillon zit een geelgouden applique bevestigd van uitgewerkte bloemen en bladeren met een vogel en...
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal model versierd met graveerwerk met gestilleerd bloem en krulpatroon. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:k:1869. 13,5x3,5x1,5cm. wat gedeukt, verder in goede staa...
Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Circa 1920. Afmeting: 76 x 53 x 57 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Brett stoelen met harten. Afmeting: 93 x 35 x 45 cm. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Drie zilveren ringen, verscillende gehaltes, een herenring met een lapis lazuli, breedte 18 mm, ø 63, een ring met een ovaal geslepen onyx, ø52 en een ring met een ruitvormig geslepen bovenkant pave ...
M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.