Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.
Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl twee-zits bank met prachtige parelmoer-kleurige stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 72 x 157 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier voltaire met goede bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Oudere restauratie. Afmeting: 95 x 75 x 67 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén loper en één kleed. Floraal, abstract. Afmeting: 180 x 51 cm en 172 x 91 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Perzische loper met florale decors. Bruin, rood etc. Afmeting: 195 x 60 cm. In goede staat.
Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.