Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met een rechthoekige kast met schakelband met gekrulde bewerking, verlopend in breedte. Viking, mechanisch. 17 cm. breedte 10-20mm. ca 34 gram. In goede staat
J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse beschilderde kist. Circa 1800. Zuid-Tirol, vermoedelijk Gadertal. Afmeting: 73 x 66 x 146 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, A.W.W. Co, Waltman Mass. Met guilloche achterzijde met schild. ø 5cm. Voorzien van gouden stofdeksel. Kroon wat afgesleten. In goede staat
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...
Antieke Hollandse Louis Seize mahoniehouten bakbarometer met alziend oog en achter-glas-schildering. Circa 1800. Tinnen plaat. Engelse en Rhijnl. Duimen. Door A. Peia - Amsterdam. Afmeting: 140 cm. In...
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.
Groot antiek notenhouten schrijfbureau met pronkstoel. Historisme, met ranken, fenixen, klauwpoten. Twee deuren, één lade. Circa 1890. Afmeting: 79 x 168 x 84 cm en 117 x 86 x 67 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Grote antieke keramieken sierschotel, Porceleyne Fles. Joost + hoofd + Labouchere, naar een schilderij van Frederikus van Rossum du Chattel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met figuren in landschappen decor. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.