Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vurenhouten Franse precisie regulateur met decentrale secondenwijzer. Het uurwerk is uitneembaar en heeft ook wandbevestiging. Slinger niet compatibel. Afmeting: 217 cm. In goede st...
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III bonheur met gebogen front, glas en spiegel. Met prachtige afneembare houtgestoken kroon. Circa 1860. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 105 x 50 cm. In redelijk/go...
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit, historisme penantkast met volle zuilen, leeuwenkoppen en fratsen. Circa 1880. Afmeting: 100 x 77 x 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits wijnbuffet met schuifblad en vakhouders voor wijnflessen. Kersenhout fineer op grenenhout. Afmeting: 100 x 86 x 41 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame kleine vergulde vroeg 19e eeuwse Rococo spiegel met drie etages voor porselein. Afmeting: 55 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken armleunstoel met draak, paradijsvogel, vogels en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 x 56 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur op zwart marmeren basement. Schrijver. Onduidelijk gesigneerd. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen boeddha bodhisattva op stier. Thailand. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke dubbele Chinese Yixing trekpot + warmhouder. Met bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen plaquettes. 19e Eeuw. Eén maal: Engel met vergulde messing lijst. Eén maal: Moeder met kind. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren kolomkandelaren, 925/000, op ronde voet met parelrand. MT.: Collins & Cook, Birmingham, jl.:R:1966. Beide kandelaren hebben een deuk in de kolom. 22 cm. in redelijk goede staat
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Grote oude/antieke Blanc de Chine porseleinen figuur. Keizer met kind. Met bodemmerk. Afmeting: 53 cm. In goede staat.