Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden hanger met citrien
Startprijs 300 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, gemaakt van een paar oorhangers, Louis XIV- stijl, met citrien en diamanten. De hanger versierd met strik en krullen is in het midden voorzien van een gouden ova...

Gouden ring met aquamarijn
Startprijs 300 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Zwaar uitgevoerde ring met grove zetkast bezet met een ovaal gefaceteerde aquamarijn, 16x11mm. 26,5x15 mm. ø 57 ca 10,7 gram. In zeer goede staat

Gouden rozetring met diamant
Startprijs 300 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte band, voorzien van een markies gevormde rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,45 crt. ø 51 ca 4,9 gram. In goede staat

Antieke Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.

Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Vrouw bij waterpomp Den Briel
Startprijs 300 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poserende naakte dame
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Binnenhof met vrouw
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

J. van Gemert, Puppies in stal
Startprijs 300 EUR

J. van Gemert. Puppies in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

H. Roidot, Impressionistisch landschap
Startprijs 300 EUR

Henri Roidot. 1877 - 1960. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 31 cm. In goede staat.

Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.

Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel en bloesemboom. Waterverf op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 300 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Startprijs 300 EUR

Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratief design. Acryl op papier. Afmeting: 53 x 67 cm. In goede staat.

Pawel Czernecki, Musculair vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR

Pawel Czernecki, 1995. Musculair vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 55 x 83 cm. In goede staat.

Adriaen v.d. Salm, Hollands winterlandschap
Startprijs 300 EUR

Adriaen v.d. Salm. Circa 1900. Hollands winterlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.

Loevetein telefoon
Startprijs 300 EUR

Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !

Verzameling muntstukken, 16e-17e eeuw
Startprijs 300 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.

Kienzle tafelklok
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse Kienzle notenhouten tafelklok met intarsia. Westminster-kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Duits Biedermeier-stijl bureau
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.

Duitse Gründerzeit boekenkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.