Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Royal Copenhagen schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.

Jugendstil -stijl koekjespot
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil-stijl koekjespot. Keramiek met messing en zweepslag florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Delfts blauwe schotel, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotel met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.

2x Herend porselein
Resultaat: 55 EUR

Twee maal Herend porselein. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselpot met roos op deksel en een kaarskandelaar met struiken/vogel decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari schalen
Resultaat: 55 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén grote schaal en één groot bord. Met floraal en landschappen decor. Afmeting: 12 x 25 cm ø en 4 x 30,5 cm ø. In goede staat.

Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Bing en Gröhndahl vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote porseleinen Bing en Gröhndahl vaas met landschap decor rondom. 20e Eeuw. Met letter E.K. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.

2x Bisquit kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse bisquit porseleinen kaarskandelaren. Circa 1850. Duitsland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Goudsteenservies, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws goudsteen keramiek servies. Bestaande uit: Zeven kop + schotels, twee kastkommen, kastanjevaasje, melkkannetje (gelijmd). Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Gouda Rhodian pijpvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Hollandse Gouda Rhodian pijpvaas. Circa 1915. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bord + Imari bord
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees bord met pauw decor, circa 1800. Imari bord, 19e eeuw. Met bloemvaas + goud decor, gecontourneerd. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met florale decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Dekselschaal, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke porseleinen dekselschaal met vergulding en onderschaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 23 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Kop en schotels, eierschaal, drie maal een drie-delige kop en schotels met deksel, met figuren en tekens, één chip deksel. Drie maal florale decor...

4x Japans Imari, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Eén maal schelpvorm, gerestaureerd. Drie maal gecontourneerd, goed. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen vazen met goud, florale decors en opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

4x Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omrandingen. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Groot lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: bordjes, potten, schalen etc. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

9x Celadon kommen
Resultaat: 50 EUR

Negen stuks grote oude Chinees porseleinen celadon kommen met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Japnase/Chinese lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Japanse/Chinese Yixing lampenvoet met draken decor en originele polychromie. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

6x Schaaltjes, Vung Tau Cargo
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke Chinese terracotta schalen Vung Tau Cargo. Circa 1690. Met etiketten Christies. Afmeting: circa ø 14 - 15 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting; 21 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.

Keramieken kan, Paul Dresler - Krefeld
Resultaat: 50 EUR

Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden
Resultaat: 50 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.

Weense schaal, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G

2x Dresden porselein, Muzikanten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.

Lot Familie Rose Capuciner
Resultaat: 50 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose capuciner porselein. Bestaande uit: Drie kopjes, één haarlijn. Eén dekseldoos. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Fürstenberg groep, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Duitse Fürstenberg'porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugendstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/go...

6x Fürstenberg figuren
Resultaat: 50 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

5 Delen Brunslau keramiek
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.

2x Art Deco boekensteunen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.

3x Grote Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Een set van drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding, met paradijsvogels, florale en goud decors. Eén bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/go...

3x KPM vazen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

4x Imari kommen
Resultaat: 50 EUR

Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.

5x Duitse KPM vazen
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.

5x KPM vazen
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Grote kapitale Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale en landschappen in coulissen decors. Gecontourneerd. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

Lot KPM serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...

12 Gemberpotten (6 sets)
Resultaat: 45 EUR

Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

Oude Amfora vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote oude terracotta amfora vaas met giraffen grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Resultaat: 45 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors. Grootste bord chip, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 31 cm ø.

2x Keramieken herdenkingsborden
Resultaat: 45 EUR

Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.

Bisquit figuur, Kind met meikever
Resultaat: 45 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecorney. 1825 - ....?..... . Kind met meikever. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Grote majolica wandtegel
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Kings Napels beeld, Kinderen bij schommel
Resultaat: 45 EUR

Grote Italiaanse Kings Napels porseleinen figurengroep. Kinderen bij schommel. B. Morli. Tweede helft 20e eeuw. Stukje vinger er af. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

5x Duits Meissen
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal dekselschaal en één grote octagonale schaal met bronzen rand. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Italiaans porseleinen figuur
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen figuur. Jongen met klarinet. Minimale beschadigingen calebas + chip roos. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.

13x Hollandse tegels
Resultaat: 40 EUR

Dertien Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. In houten lijst. Onder andere: Mangaan en polychrome, divers. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Makkumse dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Polychrome Makkumse dekselvaas met florale decors en vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

3x Delfts wit, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

4x Chinese figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

5x Chinees/Japans porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, ...

2x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schalen met florale decors. Afmeting: 2 x 13 x 12,5 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met goud en florale decors. Afmeting: 6 x 21 cm ø en 11,5 x 21 cm ø. In goede staat.

4x Japans, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier maal Japans, 19e eeuw. Bestaande uit: Kutani kom, circa 1800. Schaal met monturen, gerestaureerd, gelijmd. En twee maal lakwerk kommen. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijke staat.

Lot Wedgwood 1920
Resultaat: 40 EUR

Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...

3x Chinees Imari
Resultaat: 40 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: ø 11,5 cm. In goede staat.

Schiller & Gerbing terracotta servies
Resultaat: 40 EUR

Vier-delig 19e eeuws terracotta sevies, Schiller & Gerbing 1873. Met chinoiserie decors. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Grote Majolica vaas, 1910
Resultaat: 40 EUR

Grote Jugendstil Majolica vaas met groene glazuur. Circa 1910. Majolica Saremeguemines. Chips. Afmeting: H 84,5 cm. In redelijke staat.

Kleine Chinese Yixing theepot
Resultaat: 40 EUR

Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.

Bisquit figuur, Herderin met schapen
Resultaat: 40 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein (12x)
Resultaat: 40 EUR

Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing trekpotje
Resultaat: 40 EUR

Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot porseleinen bisquit beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

5x Engelse vazen met Geisha
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.

Bing en Gröhndahl vaas
Resultaat: 35 EUR

Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese gemberpotten
Resultaat: 35 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 x 18 cm ø en 25 x 19 cm ø. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Resultaat: 35 EUR

Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Delftse Fayence vaas, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas met florale decors. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x KPM vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Chinese dekselterrine, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.

Kavel Duits porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.

Stel Delfts blauwe vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.

Sitzendorf inktstel (wit)
Resultaat: 35 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.

3x Imari bordjes
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden, floraal met gecontourneerde omranding. Eén chip. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

3x Makkums, schenkkan en bord
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.

4x Antiek Wedgwood keramiek
Resultaat: 30 EUR

Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.

Hutschenreuther, Porseleinen poes
Resultaat: 30 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen kat. Door M.H. Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot diverse gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

3 KPM vazen, beschilderd
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.

Doos met goudsteen aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...

2x Chinese figuren van natuursteen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Noorse tegel in lijst
Resultaat: 30 EUR

Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.