Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

WO II motortas
Resultaat: 30 EUR

WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.

Replica pistool
Resultaat: 30 EUR

Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Lot eerste dag enveloppen Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.

Oud meubel-transport wagentje
Resultaat: 30 EUR

Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.

3 Antieke klokken
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...

Antieke Franse marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...

Schwarzwalder klok
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bim Bam regulateur, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelklok met muziek
Resultaat: 30 EUR

Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Messing theetafel
Resultaat: 30 EUR

Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.

Thonet tafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Eikenhouten kistje
Resultaat: 30 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.

Stenen beeld, Naakte Afrikaanse vrouw
Resultaat: 30 EUR

Beschilderde stenen figuur in brons kleur. Naakte Afrikaanse dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, De ontmoeting
Resultaat: 30 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

2x Terracotta figuur
Resultaat: 30 EUR

Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Staand jongetje
Resultaat: 30 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Jugendstil karaf + glazen
Resultaat: 30 EUR

Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.

Rosenthal karaf met stippen
Resultaat: 30 EUR

Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

3x Imari bordjes
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden, floraal met gecontourneerde omranding. Eén chip. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

3x Makkums, schenkkan en bord
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.

4x Antiek Wedgwood keramiek
Resultaat: 30 EUR

Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.

Hutschenreuther, Porseleinen poes
Resultaat: 30 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen kat. Door M.H. Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot diverse gemberpotten
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

3 KPM vazen, beschilderd
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.

Doos met goudsteen aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...

2x Chinese figuren van natuursteen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Noorse tegel in lijst
Resultaat: 30 EUR

Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.

Ketel met onderstel
Resultaat: 27 EUR

19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Zilveren houder, rond model
Resultaat: 25 EUR

Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.

Lot zilveren ringen
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren ringen, diverse modellen met o.a. zirconia's, parelmoer en tijgeroog. Diverse gehaltes. Totaal gewicht ca 42 gram.

Zilveren breidoppen broche en kruiken
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat

Zilveren hanger met saffier en toermalijn
Resultaat: 25 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met blauw saffier en gekleurde toermalijn. hanger met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en onder aan de rozet 7 markies geslepen toermalijnen....

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met manchetknopen, ring met oorclips cfe armband, 2 kettingen en een armband. totaal ca 77 gram.

Zilveren hanger rookkwarts
Resultaat: 25 EUR

Grote zilveren hanger, 835/000, met rechthoekig geslepen rookkleurige steen. 5x3cm. ca 48 gram. In goede staat

Zoutvaatje met zilver + zoutlepeltje
Resultaat: 25 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met zogenaamd Russisch slijpsel. Geslepen ster op bodem. Met 835/000 zilveren bovenrand met parelrand en een 835/000 zilveren zoutlepeltje met ronde bak en gegraveerde s...

Zilveren Djokja vaasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Djokja bloemenvaasje met gedreven florale afbeeldingen, op ronde voet. Afmeting: circa H 7,5 x ø 5,3 cm. Gewicht: circa 45 gr. In goede staat.

Zilveren ring met robijn
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een rozet met een robijn en zirkonia's. ø rozet 10x7mm. ø 51. Nieuw

Collier van gitten
Resultaat: 25 EUR

Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.

Zilveren creolen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.

Zilveren ring met saffier
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een saffier ingeklemd in zelver emt een paar kleine zirconia's. ø56 Nieuw

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. armbanden, broche, manchetknopen en hangers

Zilveren hanger met emaille
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met emaille. Gourmetcollier met hanger, omgeslagen model, ingelegd met blauw emaille, 20x36 mm. 60 cm. totaal ca30 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.

Pathefoon, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.

Kruisbeeld, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Interessante doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

3x Koekplank + lepelrek
Resultaat: 25 EUR

Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Resultaat: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.

10 Boeken militaria
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...

Sabel, 'Made in India'
Resultaat: 25 EUR

Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Divers muntgeld
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse munten. Wereld + penningen. Afmeting: 7 x 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

4x Postzegels Black Penny
Resultaat: 25 EUR

Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.

Meccano Hornby trainset
Resultaat: 25 EUR

Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.

Schilderijklok, 19e eeuw.
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 196 x 120 cm
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch tapijt met florale decors in de kleur rood etc. Afmeting: 196 x 120 cm. In redelijke staat.

Lot glazen (29 st.)
Resultaat: 25 EUR

Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Lot oud Japans goud-Imari
Resultaat: 25 EUR

Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...

6x Yixing kop+schotels
Resultaat: 25 EUR

Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.

6x Chinese vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Resultaat: 25 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, 'K. Philipp'.
Resultaat: 25 EUR

Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.

KPM servies
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese kommen
Resultaat: 22 EUR

Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Horloges, damesmodellen
Resultaat: 20 EUR

Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts

Lot zilveren oorknoppen en hangers
Resultaat: 20 EUR

Lot zilveren oorknoppen en hangers met o.a. oorclips en diverse hangers met stenen. Totaal ca 25,5 gram.

Zilveren kaarsenstandaard
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 kaarsenstandaard op ronde voet met dubbele parelrand en gefaseerde stam met parelrand. Licht deukje. Afmeting: H 6 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.

Zilveren mosterdlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat

Zilveren ring
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring, 800/000, met witte en blauwe gefacetteerde stenen. ø 58

Lot zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot sieraden met zilver. Cultive parelcollier, verlopend met zilveren slot, ring met groene steen, armband, stukje afgebroken, broche met roos en een knop als broche.

Antiquarische prent Lonneker
Resultaat: 20 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

Lot trotseerloodjes + gevelstuk
Resultaat: 20 EUR

Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Lot antiek tin, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

3x Oud China
Resultaat: 20 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

Groot lot tinnen klepkan-deksels
Resultaat: 20 EUR

Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Resultaat: 20 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lotje zilveren munten
Resultaat: 20 EUR

Lotje zilveren munten. Bestaande uit: Eén maal 2½ gulden 1959, één gulden uit 1931, zes ½ guldens (o.a.: 1905 als broche, 1863, 1921, 1928 en twee maal 1929). En één munt 0,25 cent België 1944.

5x Albums eerste dagbladen
Resultaat: 20 EUR

Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.

Doosje met diverse munten
Resultaat: 20 EUR

Doosje met diverse munten en penningen, ook proef.

Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Resultaat: 20 EUR

Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.

Boheems kristallen bokaal
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Boheems kristallen bokaal. Eén chip bij voet. Afmeting: 21 x 25 cm ø. In redelijke staat.