WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Beschilderde stenen figuur in brons kleur. Naakte Afrikaanse dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.
Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden, floraal met gecontourneerde omranding. Eén chip. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen kat. Door M.H. Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.
Lot zilveren ringen, diverse modellen met o.a. zirconia's, parelmoer en tijgeroog. Diverse gehaltes. Totaal gewicht ca 42 gram.
Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat
Zilveren hanger, 925/000, met blauw saffier en gekleurde toermalijn. hanger met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en onder aan de rozet 7 markies geslepen toermalijnen....
Lot zilveren sieraden met manchetknopen, ring met oorclips cfe armband, 2 kettingen en een armband. totaal ca 77 gram.
Grote zilveren hanger, 835/000, met rechthoekig geslepen rookkleurige steen. 5x3cm. ca 48 gram. In goede staat
Geslepen kristallen zoutvaatje met zogenaamd Russisch slijpsel. Geslepen ster op bodem. Met 835/000 zilveren bovenrand met parelrand en een 835/000 zilveren zoutlepeltje met ronde bak en gegraveerde s...
Zilveren Djokja bloemenvaasje met gedreven florale afbeeldingen, op ronde voet. Afmeting: circa H 7,5 x ø 5,3 cm. Gewicht: circa 45 gr. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met een rozet met een robijn en zirkonia's. ø rozet 10x7mm. ø 51. Nieuw
Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.
Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.
Zilveren ring, 925/000, met een saffier ingeklemd in zelver emt een paar kleine zirconia's. ø56 Nieuw
Lot zilveren sieraden met o.a. armbanden, broche, manchetknopen en hangers
Zilveren collier en hanger, 925/000, met emaille. Gourmetcollier met hanger, omgeslagen model, ingelegd met blauw emaille, 20x36 mm. 60 cm. totaal ca30 gram. In goede staat
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...
Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.
Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...
Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Lot diverse munten. Wereld + penningen. Afmeting: 7 x 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Oud Perzisch tapijt met florale decors in de kleur rood etc. Afmeting: 196 x 120 cm. In redelijke staat.
Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts
Lot zilveren oorknoppen en hangers met o.a. oorclips en diverse hangers met stenen. Totaal ca 25,5 gram.
Zilveren 835/000 kaarsenstandaard op ronde voet met dubbele parelrand en gefaseerde stam met parelrand. Licht deukje. Afmeting: H 6 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.
Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat
Zilveren ring, 800/000, met witte en blauwe gefacetteerde stenen. ø 58
Lot sieraden met zilver. Cultive parelcollier, verlopend met zilveren slot, ring met groene steen, armband, stukje afgebroken, broche met roos en een knop als broche.
Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lotje zilveren munten. Bestaande uit: Eén maal 2½ gulden 1959, één gulden uit 1931, zes ½ guldens (o.a.: 1905 als broche, 1863, 1921, 1928 en twee maal 1929). En één munt 0,25 cent België 1944.
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Grote oude Boheems kristallen bokaal. Eén chip bij voet. Afmeting: 21 x 25 cm ø. In redelijke staat.