Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bestek, Haags Lofje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren bestek, 833/000, Haags lofje met 7 tafelvorken en 7-lepels, waarvan 1 voorzien van gravure, een soeplepel en 2 groentelepels. MT.: Gerritsen en Gerritsen en van Kempen, Voorschoten Zeist. De ...

Witgouden ring met diamant en saffier
Resultaat: 300 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 4 markiesgeslepen saffieren, 5,2x3mm, en 10 zeer fraaie briljant geslepen diamanten, in diverse maten, totaal ca 0, 48 crt IF-R/TW, a...

Tennisarmband met saffieren
Resultaat: 300 EUR

Tennisarmband, 333/000, volledig bezet met rond gefacetteerde saffieren, Breedte 4,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. ca 15 gram In goede staat

R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief
Resultaat: 300 EUR

Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Figuren in interieur, man met borrel leest brief. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Polyfoon speeldoos, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Hollandse bakbarometer, 1800
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen plaat. Circa 1800. Engelse en Rhijn duimen onderbak. Verlijming los. Afmeting: L 119 cm. In redelijk/goede staat.

2x Roodbruin marmeren zuilen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Originele Duitse dolk, WO II
Resultaat: 300 EUR

Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. D.L.V. Duitse Luftverbund. Eerste model. Nummer op metaal schede. Nr. 148. Originele patina. op lemet ook een onduidelijke stempel Slijtage. Afmeting:...

Franse Art Deco glaspendule, 1920
Resultaat: 300 EUR

Franse Art Deco glaspendule met marmer, chroom en zwaluw. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 x 35 x 13 cm. In goede staat.

Chiffoniere, Mahonie
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire chiffoniere met vergulde capitellen. Afmeting: 155 x 110 x 52 cm. In goede staat.

Biedermeier penantkastje
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.

Twenste dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse grote eikenhouten Twentse dekenkist met vier panelen. Afmeting: 174 x 90 x 75 cm. In goede staat.

2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e -18e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen dekselvaasjes met florale decor. Eén beschadigd. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken piedestal met bloembak
Resultaat: 300 EUR

Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 300 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Zes Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Imari borden met landschappen decor. Eén bord grotere chip. Afmeting: ø 23,5 cm. in redelijk/goede staat.

3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Chinese tuin decor. Twee schotels en één kopje beschadigd. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijke staat.

Groot kavel munten wereld
Resultaat: 285 EUR

Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.

Chinees terracotta paard
Resultaat: 285 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Gouden armband met granaat
Resultaat: 280 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Gouden armband met gouden schakels in de vorm van een bloem , bezet met gefacetteerde granaten en schakels gemaakt uit filigrain. De armband is voorzien van e...

Originele Duitse dolk, WO II
Resultaat: 280 EUR

Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. Paul Weyersberg & Co. Berlin. Slijtage, en originele patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Engels kabinet, mahonie.
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.

Gouden ring met 5 diamanten
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 5 diamanten. klassieke rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,35crt, in een hoge zetkast met ajourbewerking. ø 59. ca 3 gram. In goede staat

K. Schnitzler, Damesportret
Resultaat: 275 EUR

K. Schnitzler 1818. 19e Eeuws damesportret van een rijke dame. Duitse school. Craquelé en overschilderingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 51 cm. In redelijke staat.

M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao
Resultaat: 275 EUR

M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.

F. van Eerten, Havengezicht Curacao
Resultaat: 275 EUR

F. van Eerten . Circa 1950. Curacao, Naïve school. Havengezicht Curacao met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Messing verguld tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Reissecretaire, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Originele 18e eeuwse wortelnoten Barok reissecretaire met orgelgebogen front, laden en klep met originele sloten. Binnenleven noten met gebogen lades en vakverdeling. Afmeting: 27 x 45 x 28 cm. In goe...

Louis Seize spiegel, 18 eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse grote Louis Seize halspiegel met originele vergulding. Afmeting: 169 x 56 cm. In goede staat.

Engelse vitrine-boekenkast
Resultaat: 275 EUR

Grote Engelse mahoniehouten vitrine-boekenkast. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 220 x 48 cm. In zéér goede staat.

Engels breistoeltje
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.

Engels breistoeltje
Resultaat: 275 EUR

Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.

Bronzen jongen, Szczeblewesky
Resultaat: 275 EUR

Vlaclav Szczeblewesky, 1889. 1875 - 1900. Bronzen figuur. Fluitende jongen met handen in zijn zakken. Deuk in basement. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bronzen Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Resultaat: 270 EUR

Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar
Resultaat: 260 EUR

Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Commode met spiegel
Resultaat: 260 EUR

Grote antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten spiegelcommode met volle Korintische zuilen en gemarmerd blad. Circa 1880. Afmeting: 190 x 123 x 60 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers met diamant
Resultaat: 250 EUR

Antieke geelgouden brisures, 585/000, met een rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 11,5mm. Totaal ca 4,7 gram. in goede staat

Brede zilveren armband, band of angels
Resultaat: 250 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met 14 gevlochten banden bevestigd aan een grote brede sluiting met veiligheid. Getekend "band of angels" Lengte 18,5 cm, breedte 26 mm. ca 213 gram. In goede staat

Witgouden rozetring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met een markiesvormige rozet bezet met9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,40 crt SI-P. ø 53 ca 1,5 gram In goede staat

Bloedkoralen collier met streekslot
Resultaat: 250 EUR

Bloedkoralencollier met antieke geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden applique...

Collier met amethist, kristal en goud
Resultaat: 250 EUR

Collier bestaande uit kralen Amethist en Bergkristal, ø 10 mm. Amethistkralen, gefaceteerd, om en om met bergkristalkralen wit en geel met daartussen 50 geelgouden 585/000, stukjes. Het collier is voo...

Collier en hanger met citrien en goud
Resultaat: 250 EUR

Collier van citrienkralen met een geelgouden sluiting en hanger, 585/000.Rond geslepen citrienkralen, ø 8 mm, met gouden bolletjes en sluiting. In het midden voorzien van een rechthoekige geelgouden h...

Ongesigneerd, Paard op strand
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Paard op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Janos Viski, Kippen bij strowagen
Resultaat: 250 EUR

Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

A.F. Bunner, Hollandse vissersboot
Resultaat: 250 EUR

A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren
Resultaat: 250 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.

2x Empire tafellampen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Weense regulateur, 1860
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antieke notenhouten Barok-stijl vitrinekast met kruispoten. Mooie kwaliteit. Zes-deurs + twee laden. Circa 1920. Afmeting: 188 x 44 x 190 cm. In goede staat.

Hollandse mahonie chiffoniere
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 161 x 115 x 54 cm.In goede staat.

Antieke boekenmolen, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen, draaibaar. Circa 1900. Afmeting: 120 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Antieke vlinderbank, 1860
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse Willem III vlinderbank. Mogelijk Horix. Circa 1860. Afmeting: 95 x 160 x 75 cm. In redelijk/goede staat.

2x Italiaanse gestoken stoelen
Resultaat: 250 EUR

Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...

Groot Afghaans kleed, 193 x 375 cm.
Resultaat: 250 EUR

Groot oud/antiek Afghaans kleed in de kleuren rood/bruin, blauw, floraal decor. Afmeting: 193 x 375 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Man bij vuurkorf
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.

Marmeren beeld, Dal Torrione
Resultaat: 250 EUR

Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Groot Chinees Imari bord, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met landschap, floraal en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.

Familie Rose schotel
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bord met zes bodemtekens. Chinese goden in hemel bij tempel decor. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

Weense Goldscheider buste
Resultaat: 250 EUR

Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Koperen tabakspotten
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

Eiken kastje, 19e eeuw
Resultaat: 245 EUR

19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance één-deurs vitrine kastje met boog en leeuwenkoppen. Historisme, circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 31 cm. In goede staat.

Wandelstok met zilveren grip
Resultaat: 240 EUR

Fraaie houten wandelstok met zilveren knop, 800/000. in de vorm van de kop van een snip. Voorzien van ingelegde glazen ogen. 96x10cm. In zeer goede staat.

Horloge met geelgouden band.
Resultaat: 240 EUR

Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.

Paar zilveren schoengespen, 1841
Resultaat: 240 EUR

Paar zilveren schoengespen, 833/000, met bloemdecor en muntjes, MT.:E.Wientjes, Ootmarsum, jl.:G:1841. 9x6cm. In goede staat.

Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter
Resultaat: 240 EUR

Antieke Engelse gravure. Naar een schilderij van R. Dodd en gegraveerd door R. Dodd. 1748 - 1816. Dutch Fleet Admiraal De Winter. Gravure op papier. Afmeting: 49 x 71 cm. In goede staat.

Antieke trechter grammofoon, 1915
Resultaat: 240 EUR

Antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1915. Met originele trechter. Mechanisme compleet. Behoeft aandacht. Lichte wormbeval. Afmeting: 80 x 72 x 62 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse helm, WO II
Resultaat: 240 EUR

Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.

2x Gouden munten
Resultaat: 240 EUR

Twee gouden munten, 10 gulden 1897 Wilhelmina met los haar en een 5 gulden munt 1912, Wilhelmina. Beiden voorzien van gouden oog en hangeroog, 585/000. Totaal ca 10,6 gram.

Eiken vitrinekastje, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance vitrine opzetkast met schappen en cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 157 x 80 x 38 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten vitrinekast, 1920
Resultaat: 240 EUR

Antieke wortelnoten vitrinekast met messing beslag en klauwpoten. Pander? Kwaliteitsmeubel. Circa 1920. Afmeting: 120 x 145 x 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kop + schotels
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen octagonale koppen en schotels met zes bodemtekens. Met musicerende geisha's, floraal en goud decors. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...

Zilveren visschep, 1853
Resultaat: 235 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met fraai gezaagd en gegraveerd biedermeier patroon. Voorzien van carneolen heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: T:1853. 30 cm. In goede staat

R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam
Resultaat: 235 EUR

R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. Co, Waltham Mass. ø 45 mm, met witte emaille wijzerplaat en een fraaie guilloche bewerking aan de achterzijde. Werkend. In originele doos.

Geelgouden streekhanger
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met S-vormig applique, verder rondom versierd met kleine knoppen 22,5x32 mm, ca 3,8 gram. In goede staat

Gouden herenhorloge
Resultaat: 230 EUR

Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.

Staande schemerlamp
Resultaat: 230 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G

Rococo-stijl spiegel
Resultaat: 230 EUR

19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat

3x Chinees vaasje
Resultaat: 230 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Zilveren molen (groot)
Resultaat: 225 EUR

Grote zilveren molen, 833/000, met draaiende wieken. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam, jl.:G:1941. 21 cm. ca 227 gram. In goede staat

Gouden Franse gourmet Armband
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken

Zilveren set met jade
Resultaat: 225 EUR

Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervormige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...

2 Broches met bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...

Gouden solitairring met diamant
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met strakke 4poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,22 P1-W. ø55. ca 2,3 gram. In goede staat

Antieke Franse gravure, Zeeslag
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot. 1710 - 1777. Slag bij Louisbourgh Harbor. Gravure op papier. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.

2x Japanse houtsnedes
Resultaat: 225 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.

Barok commode, 1800
Resultaat: 225 EUR

Antieke notenhouten Hollandse Barok vier-laden commode met origineel beslag en sloten. Met dubbelgebogen klauwpoten en gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Antiek Duits klapbuffet, 1880
Resultaat: 225 EUR

Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.

Twentse eiken kist
Resultaat: 225 EUR

Antieke eikenhouten 1815 dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 80 x 158 x 70 cm. In goede staat.

Antieke dekenkist, 1700
Resultaat: 225 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.

Antieke roodlak schaal
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.