Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met florale en goud decor. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm ø. In goede staat.

Imari theepot, 18e eeuws
Resultaat: 225 EUR

18e eeuwse Chinees Imari porseleinen theepot met goud en florale decor. Afmeting: 9,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Chinese blauwe drakenschotel
Resultaat: 225 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 24,2 cm ø. In goede staat.

Zilveren dekseldoos, rond
Resultaat: 220 EUR

Zilveren ronde dekseldoos, scharnierend deksel versierd met een allegorische voorstelling. De rand is voorzien van een floraal decor. ø9x4cm. ca 131 gram.

5x Antiek zilveren couverts, 1817
Resultaat: 220 EUR

Vijf antieke 835/000 zilveren couverts. Rond model steel met kam. Mr. P. Las van Bennekom - Amsterdam. Circa 1817. Afmeting: 18,5 cm. Gewicht: circa 398 gr. In goede staat.

Zilveren gedraaid collier
Resultaat: 220 EUR

Zilveren collier, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmet en bollen colliers, getorst bevestigd aan een groot zilveren veeroog. ø 18 mm. Lengte 43 cm. ca 129 gram. In goede staat

Jugendstil tafellamp, 1910
Resultaat: 220 EUR

Antieke messing Jugendstil tafellamp met zweepslag lelie decor. Circa 1910. Afmeting: 39 x 22 cm ø. In goede staat.

Lot divers antiek tin
Resultaat: 220 EUR

Groot lot divers antiek tin. Bestaande uit: Vier kraantjeskannen en twee klepkannen. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

Antiek Londane sabel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Londane sabel met Israëlisch sterteken op lemmet, roggehuid heft en vernikkelde bewerkte handbescherming. Gegraveerd lemmet met kroon en monogram G.R. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool
Resultaat: 220 EUR

18e Eeuws koloniaal kort percussie geweer met koper inleg en bewerkte achtkantige loop. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule, 1870
Resultaat: 220 EUR

Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met kariatiden en rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Engels damesbureau + stoel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.

Empire secretaire mahonie 1820.
Resultaat: 220 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.

3-Delige vazenset
Resultaat: 220 EUR

Drie porseleinen vazen met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Gemerkt met bijenkorf. Weens? Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.

2x Borden, Porceleyne Fles
Resultaat: 220 EUR

Twee grote Delftse keramieken Porceleyne Fles sierborden. Eén maal naar Vermeer, en één maal naar Albert Neuhuys. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.

5x Kop+schotels, Chinees
Resultaat: 220 EUR

Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren armband met wittopaas en zirconia
Resultaat: 210 EUR

Zilveren armband, 925/000 gerhodineerd. Armband bestaand uit 16 ronde schakels met in het midden een witte topaas en daaromheen diverse zirconias. De armband heeft een bakslot en 2 veiligheidsachtjes....

Zilveren klederdracht broekstukken
Resultaat: 210 EUR

Twee zilveren broekstukken, ronde knopen versierd met een getorste rand. klederdracht van Staphorst of Urk. Voorzien van belastingkeur voor oud en inlands, 1859-1893. ø5 cm. totaal ca 40 gram. Enkele ...

C. Noltee, Stadse bouwput in winter
Resultaat: 210 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren
Resultaat: 210 EUR

Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuws vuursteen pistool
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuws vuursteen pistool met messing versierd en bewerkte notenhouten kolf. Trekker zit los. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Antieke Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Grote Duitse Thüringen danseres
Resultaat: 210 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen danseres met monogram. 20e Eeuw. Twee minimale chips onderkant. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3x Delfts blauwe vazen
Resultaat: 210 EUR

Set van drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decors en Foo-honden op deksels. Gemerkt de Klaauw. Enkele chips + glazuurschade. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Zilveren koffiekan
Resultaat: 200 EUR

Prachtige zilveren koffiekan, 750/000, met gecontourneerde vorm voorzien van een gekrulde tuit met greep in de vorm van een C-voluut met blad, Het deksel is bekroond met een floraal opgezet element. 2...

Gouden fotolijstje van tasbeugel
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden fotolijst gemaakt van een antiek tasbeugeltje, 833/000, klein glad model met 2 gouden bolletjes. ø 6cm. 1807-1809. één haakje ontbreekt verder in goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Grote ovale zilveren fruitschaal, 800/000, met gecontourneerde rand met omgeslagen grepen voorzien van hamerslag en lobben, geplaatst op een ovale voet. 40x22x12cm. ca 561 gram. In goede staat

Witgouden solitairring met diamant
Resultaat: 200 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met een diamant. Ring met een 3 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 crt SI-W. ø58 ca 2,1 gram. In goede staat.

Zilveren vis couvert
Resultaat: 200 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, 5 persoons met mes en vork met een puntige steel met verlopende randbewerking. MT.: C.A.Hackenberg, Middelburg jl.:V:1930 ca 480 gram. lengte 18-22cm. In goede staat

2 Gouden hoedenspelden
Resultaat: 200 EUR

Twee geelgouden kapspelden, 585/000, met geschulpte rand versierd met knoppen. ø 12 mm, ca 2,5 gram

Divers zilveren bestek
Resultaat: 200 EUR

Lot met divers zilveren bestek, 833/000, met o.a. 4 couverts met lepel en vork voorzien van gravure, 3 lepels, 2 vleesvorkjes, 16 cm, een sauslepel, schuiver en een aardappellepel met hamerslag en blo...

Zilveren pijpencomfoor
Resultaat: 200 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 925/000, rechthoekig model met een rand met getorste bewerking. Voorzien van koperen binnenbak. Geplaatst op een houten basement. MT.: Onduidelijk jl.:F:1840. 11x15x12cm. Enkel...

Antieke gouden broche met diamanten
Resultaat: 200 EUR

Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een tak met bloemen met uitgewerkte bladeren en bloemen bezet met diamanten met een oud slijpsel, gezet in zilver. Grootte 7x2,...

4x Flessenbak met zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

Vier zwarte houten flessenbakken, voorzien van 835/000 zilveren monturen met filetranden. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1870. Afmeting: circa ø 12,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamanten
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 200 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x6,8mm, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 crt...

A.J. Zwart, Pot met bloem
Resultaat: 200 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Pot met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp
Resultaat: 200 EUR

Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Oude schuur Denekamp met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht
Resultaat: 200 EUR

Nicolaas Sijvert Bastert. 1854 - 1939. Tolhuisje bij de Vecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 48 cm. In goede staat.

Antieke huwelijk speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke speeldoos. Huwelijk speeldoos + antieke Engelse wortelnoten 19e eeuwse kist. Afmeting: 20 x 26 x 41 cm. Zes speelplaten. Afmeting: ø 23 cm. Eén tand + kam afgebroken. In redelijke staat.

Zeldzame trekbel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke Duitse bronzen trekbel. Mogelijk scheepvaart of spoorweg. D.R.P. 40753. Circa 1910. Afmeting: 37 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Antieke bijbel
Resultaat: 200 EUR

Antieke lederen bijbel uit Jemen. 18e Eeuw? Afmeting: 11,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

Tafelklok in vorm van uil, 1920
Resultaat: 200 EUR

Duitse houtgestoken tafelklok in de vorm van een uil. Circa 1920. Ogen geven tijd van wekker. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Zuid Duitse portaalklok.
Resultaat: 200 EUR

Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...

Eiken secretaire
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten secretaire met volle zuilen en messing beslag. Afmeting: 165 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.

Engelse 2-deurs kast
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uitneembare linnenkast met mahonie schappen. Afmeting: 199 x 136 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Eikenhouten Neo Gothische kast, 1900
Resultaat: 200 EUR

Vast eikenhouten Neo Gothische kast met ranken gestoken panelen en ijzeren beslag. Circa 1900. Afmeting: 170 x 150 x 51 cm. In goede staat.

Sgabello stoel
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse notenhouten historisme Sgabello stoel met vrouwenfiguren en Fratz. Rugleuning iets beschadigd bij bevestiging. Afmeting: 103 x 51 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x Zuil met jongen
Resultaat: 200 EUR

Twee notenhouten piedestals met putti. Overgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Klapbuffet
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

2x Buste, 1880
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke bustes. Betreffende sigaren. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Bestaande uit: De eerste proef + M. Pocontaba erster Hauptling Makoko's. Sigaar mist. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk...

7x Diverse Duitse porseleinen danseressen
Resultaat: 200 EUR

Zeven diverse Duitse porseleinen danseressen met filigrain jurken. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oude porseleinen danseressen
Resultaat: 200 EUR

Zes oude porseleinen danseressen. Onder andere: Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel. Gecontourneerd met florale decor. Afmeting: 4,5 x 41,5 x 34 cm. In goede staat.

Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinese Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur. Florale decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

6x Tegels, 17e-18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zes stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder andere: Druiven, granaatappel, tulp decor etc. Lichte randschade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Art Nouveau vazen, Arnhem
Resultaat: 200 EUR

Twee grote antieke Arnhemse platelen Art Nouveau vazen. Haarlijn. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chin. Familie Rose, Capucijner porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees Familie Rose, Capucijner porselein. 18e Eeuw. Florale decors. Eén trekpot, beschadigd. Drie kop + schotels, twee chips bij schotels. Kopjes goed. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijke staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke Delftse borden. 17e - 18e Eeuw. Sommige gemerkt. Haarscheur en/of beschadigingen. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Twee Kang Xi drakenvazen, 1900
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees Imari kop en schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Verlichte Tiffany-stijl piedestal
Resultaat: 195 EUR

Verlichte Tiffany-stijl piedestal met glas-in-lood. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese voorraad fles
Resultaat: 195 EUR

Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.

Geelgouden strreekbroche
Resultaat: 190 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, in markiesvorm versierd met 7 zeeuwse knoppen. Grootte 33x18mm. ca 3,7 gram. In goede staat.

3 Gouden trouwringen
Resultaat: 190 EUR

Lot met 3 geelgouden trouwringen, 585/000, bolle modellen voorzien van gravuere. ø 55, 61, 65. Totaal ca 12,9 gram. In goede staat

Wandelstok met zilveren greep
Resultaat: 190 EUR

Houten wandelstok met zilveren greep, 800/000, met versierd met een gecontourneerde band. Lengte 92 cm. Enkele deukjes in.

A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand
Resultaat: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee dikke vrouwen op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.

Monogram, Oud Hollands zeegezicht
Resultaat: 190 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.

Onyx kandelaren
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke onyx kaarskandelaren met klauwpoten en messing. Basementen gelijmd. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender
Resultaat: 190 EUR

Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen Art Deco vaas
Resultaat: 190 EUR

Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.

16x Glaswerk
Resultaat: 190 EUR

Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren blad, (schuitmodel)
Resultaat: 180 EUR

Zilveren blaadje, 833/000, schuitvormig model met parelrand, ovaal gezaagd spijlenmotief met omgeslagen grepen. MT.: Reeser & zoon, Den Haag, jl.: Z:1909. 24x14x2,5cm. ca 241 gram. In zeer goede staat...

Gouden streekbroche
Resultaat: 180 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.

2 Zilveren zoutvaatjes op voet
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren zoutbakjes op zeskantige voet met parelversiering, en gelobd bakje versierd met gestanst druivendecor. Aangevuld met 2 zilveren lepeltjes met putti. ø6x6,5cm. totaal ca 30 gram. in goede...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een slag en in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting. ca 0,25 ct, P. ø 53 ca 6,00 gram. In goede staat

Zilveren visschep, 1840
Resultaat: 180 EUR

Bijzondere zilveren visschep, 833/000, met ebbenhouten greep. Grote uitgezaagde visschep met gekruld motief met palmet. doormiddel van een uitgewerkt blaadje bevestigd aan de ebbenhouten greep. MT.: ...

Zilveren stempel, stempel en lepel met agaat
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren stempels en een lepel met agaat. Een zilveren stempel met wapen, voorzien van oog, 38 mm, een stempel met grote agaten greep, de stempel is voorzien van een monogram, 8,5cm, en een suike...

2x Empire vergulde kandelaren
Resultaat: 180 EUR

Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

14 Delen Schouwt der natuur
Resultaat: 180 EUR

Lot zeldzame antiquarische boeken. Veertien delen Schouwt der natuur 1748, door P. Le Clercq te Amsterdam. Uitklapbare gravures, dieren etc. Lederen banden. Afmeting: 16 x 10 cm. In redelijk/goede sta...

Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 180 EUR

Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...

Duitse vitrinekast, ca. 1920
Resultaat: 180 EUR

Twee-delige Duitse eikenhouten 30-er jaren vitrine opzetkast met glazen schappen en facet geslepen glas (ook zijkanten). Afmeting: 204 x 140 x 53 cm. In goede staat.

Antieke spiegel bonheur, 1860
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegelbonheur. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 196 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Geit (naar Pablo Picasso)
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Geit, naar Pablo Picasso. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 38 x 18 x 31 cm. In goede staat.

4x Familie Rose borden
Resultaat: 180 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, diverse decors. Grote diepe bord, haarscheuren. Eén Imari bord, haarscheur. Twee borden met minimale chips. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In rede...

Kang Xi vaas, Sang de Boeuf
Resultaat: 180 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.

Armband met parel en koraal
Resultaat: 175 EUR

Armband van koraal en parels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen bloedkoraal, 4 mm, en zoetparels, ø 7mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met in het midden ...

Ongesigneerd, Italiaans landschap
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.

Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast
Resultaat: 175 EUR

Kapitale Italiaanse notenhouten vitrine-opzetkast. Acht-deurs met gebogen front en gebogen glas. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 240 x 250 x 60 cm. In goede staat.

12x Chinees/Japans porselein
Resultaat: 175 EUR

Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 175 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.

Gouden mutsenbellen
Resultaat: 170 EUR

Een paar geelgouden mutsenbellen, 585/000, peervormig model met filigrain en knopjes, voorzien van een S-vormig applique en een baardje. lengte 37 mm. ca 5,2 gram. In goede staat

Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap, ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas
Resultaat: 170 EUR

A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.