Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen plaquette naar een schilderij van Geuze. Met gouden lijst en velours passe partout. Afmeting: 45 x 27 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse K.P.M porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Zes Duitse Sitzendorf porseleinen soldaten. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose capuciner porselein. Bestaande uit: Drie kopjes, één haarlijn. Eén dekseldoos. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Acht Duitse handbeschilderde K.P.M. borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Danat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Duitse Fürstenberg'porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugendstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/go...
Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.
Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen plaquettes. 19e Eeuw. Eén maal: Engel met vergulde messing lijst. Eén maal: Moeder met kind. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Set van drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger te paard decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Weense porseleinen Jugendstil vazen met goud, florale, zweepslag en vrouw decor. Eén haarlijn in bovenrand. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica spiegel. Circa 1900. Verliefd stel met luit. Bakfout + minimale chip. Afmeting: 68 x 24 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Grote Italiaanse Kings Napels porseleinen figurengroep. Kinderen bij schommel. B. Morli. Tweede helft 20e eeuw. Stukje vinger er af. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
19e Eeuws porseleinen koffieservies met rozen en goud decor. Bestaande uit: Zeven kop + schotels, twee kopjes haarscheur. Grote theepot, koffiekan, roomkan, suikerpot. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk...
Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
Grote Duitse vergulde Dresden porseleinen Empire-stijl vaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Snavelpunt gelijmd. Afmeting: 33,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...