Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse keramieken Porceleyne Fles sierborden. Eén maal naar Vermeer, en één maal naar Albert Neuhuys. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Lot Chinees Familie Rose, Capucijner porselein. 18e Eeuw. Florale decors. Eén trekpot, beschadigd. Drie kop + schotels, twee chips bij schotels. Kopjes goed. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijke staat.
Makkums porseleinen hond. Letters H.C. S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Arnhemse platelen Art Nouveau vazen. Haarlijn. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Chinese porseleinen kop + schotels. Onder andere: Chine de commande, Familie Rose. Met figuren en florale decors. Eén Chine de commande kopje heeft haarlijn, verder in goede staat...
Prachtig Wedgwood platinum porseleinen servies. Bestaande uit: Twaalf borden, twee sauskommen, zes soepkommen, twee ovale schaaltjes, twee ovale grotere schalen en twaalf schotels. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinese Kantonese Verte gemberpotten met florale decor. Op hout gestoken consoles. Afmeting: 27 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bodemmerk. Met donkerblauwe florale decors. Eén kopje chip. Afmeting: 7,8 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.
Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen plaat. Circa 1800. Engelse en Rhijn duimen onderbak. Verlijming los. Afmeting: L 119 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lepeldoos met negentien (19) delen parelmoerbestek + twee benen naalden. Afmeting: 6,5 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil tafellamp met zweepslag lelie decor. Circa 1910. Afmeting: 39 x 22 cm ø. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Litho. Handgesigneerd. Bezonkenheid, meditatie, vuur. Afmeting: 14 x 16 cm. Litho op papier. In goede staat.
Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.
Fraai strakke zilveren schenkkan, 830/000, Bolmodel. MT.:J.Tostrup, Olso. 17x13x13cm. ca 353 gram. Deukje. Verder in goede staat.
Zilveren bonbonmandje, strak model, 835/000, ovaal model met zaagwerk in spijl- en driehoekpatroon, voorzien van parelrand. jl.:r:1977. ca 103 gram. 13x9x5,5cm. In goede staat
Lot zilver bestaand uit een ronde poederdoos met bloemgravure, een zilveren beursje, een gecontourneerd klein schaaltje en een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop, scharnier defect. Diverse g...
Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...
Twee zilveren bekers, 835/000, kinderbeker met omgeslagen rand, voorzien van gravure, ø6x7cmMT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Voorschoten, jl.: q: 1976, en een kleine beker met omgeslagen rand, ø...
Vier delen zilver, met een rokhaak, een spiegelhanger, een antiek pillendoosje en een naaldenkoker bewerkt met bollen aan een ketting. Totaal ca 72 gram. In goede staat
Geelgouden zakhorloge, 750/000, A.W.W. Co, Waltman Mass. Met guilloche achterzijde met schild. ø 5cm. Voorzien van gouden stofdeksel. Kroon wat afgesleten. In goede staat
Zilveren hanger/broche, 800/000, met ovale barnsteen. De hanger is aan de bovenzijde versierd met krullend draad. 48x27mm. ca 12,8 gram. In goede staat
Zilveren schaal, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd biedermeier patroon. MT.: Fa Moerkerk & Co, Haarlem, jl.:Y: 1933 25x19x5cm. ca 255 gram. Breuk in de rand, verder in goede staat
Lot met 4 ringen, 3 geelgouden trouwringen, 585/000, waarvan één bezet met een diamant met een oudslijpsel en een zegelringetje, 333/000. Totaal ca 11 gram.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Twee maal antiek. Eén zeldzame zakhorlogesleutel met edelsteen met speld. 19e Eeuw of later. En één Delftse Fayence zes-kantige theebus met zilver bewerkt deksel, Hollands. Circa 1920. Afmeting: 6 - 1...
Kralentasje en een zilveren tasje, 800/000, met zilveren beugel, Art Deco. Strakke zilveren beugel met gezaagd en gegraveerd floraal patroon, voorzien van een gevlochten tasje en een buidel versierd m...
Zilveren broche, 800/000, van designer Hein Meyer, aBauhaus, 1920-1930. langwerpige broche met hamerslag voorzien van een rechthoekig cabouchon geslepen barnsteen. 70x14 mm. In goede staat
Geelgouden Baume & Mercier horloge, 750/000, rechthoekig model met witte wijzerplaat met romeinse cijfers, 25x32mm, bevestigd aan een bruine leren band met print. 2 schroefjes missen. In goede staat
Zilveren armband, 800/000, gevlochten model met visgraat en bollen, in het midden voorzien van een uitgewerkt zilveren stuk bezet met licht blauwe stenen in een rozet. Voorzien van bakslot en veilighe...
Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden sluiting, 585/000. 33 Bloedkoralen door middel van ogen aan elkaar bevestigd. ø 12-14 mm. Brutogewicht ca 98 gram lengte 52 cm
Een paar geelgouden mutsenbellen, 585/000, peervormig model met filigrain en knopjes, voorzien van een S-vormig applique en een baardje. lengte 37 mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Twee zeldzame geelgouden kuitgespen, 917/000, opengewerkt versierd met schelpmotieven. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1814-1850. Grootte 19x17mm. Totaal ca 4,8 gram. In zeer goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een geslepen gourmetschakel met onedele hanger en sluiting. Breedte 6 mm. lengte 28 cm totaal ca.27 gram. In goede staat
Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecorney. 1825 - ....?..... . Kind met meikever. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal Japans keramiek Bonsai, plantenbak, met craquele glazuur en florale decors. Afmeting: 28 x 7 x 20 cm en 20 x 19 x 19 cm. In goede staat.