Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Zilveren klemband
Startprijs 90 EUR

Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat

Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Startprijs 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.

Terracotta, Torso van man
Startprijs 150 EUR

Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.

Japans Imari figuur
Startprijs 75 EUR

Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

3 Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Rosenthal dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden
Resultaat: 50 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Divers serviesgoed
Startprijs 20 EUR

Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...

Frans beelden klokkenstel, 1870
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.

Chinees bord
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelklok met muziek
Resultaat: 30 EUR

Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

3x Olifanten tafel
Resultaat: 400 EUR

Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 90 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Franse twee-zitsbank, 1880
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl twee-zits bank met prachtige parelmoer-kleurige stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 72 x 157 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR

Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...

2x Sitzendorf figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse schoteltjes
Resultaat: 140 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Thuringen figurengroep
Startprijs 50 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Antiek bordenrek, 1880
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.

Lampenvoet Dresden
Resultaat: 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

4x Antiek messing
Startprijs 75 EUR

Vier maal antiek bewerkt messing. 19e Eeuw. Twee Parijse tassa's, gemerkt Paris E.G. En twee historisme kaarskandelaren. Afmeting: 9 - 32 cm. In goede staat.

Chinese Ming vaas
Resultaat: 1.750 EUR

Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke snuiftabakdoos
Startprijs 150 EUR

Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari kommen
Resultaat: 50 EUR

Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Twee-delig Art Deco inktstel
Resultaat: 40 EUR

Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Sitzendorf inktstel (wit)
Resultaat: 35 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.

2 Plated glazen karaffen
Startprijs 35 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot KPM serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...

Oosterse documentenkist
Startprijs 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

Kistje met plated bestek
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18/19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Arabische wandelstok
Startprijs 50 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Kleine kaarsenkroon
Startprijs 25 EUR

Antieke bronzen drie-lichts kaarsenkroon. Historisme. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.

Bijzettafel met inlegwerk
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.

Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...

Hollandse secretaire, 1870
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Tafellamp met figuur
Startprijs 35 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast
Startprijs 230 EUR

19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.

Pathefoon, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.

Mahoniekastje met familiewapen
Startprijs 40 EUR

Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegels
Startprijs 40 EUR

Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.