Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Kutani bloempot
Startprijs 80 EUR

Grote Japanse Kutani porseleinen bloempot met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 28 cm ø. In goede staat.

19e Eeuws Frans servies
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...

2x Koperen tabakspotten
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Chinese/Kantonese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.

Karlsruhe fruitschaal, ca. 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal, Nr. 4255 1'. Circa: 1920. Afmeting: 20 x 27 x 24 cm. In zeer goede staat.

Lampenvoet Dresden
Resultaat: 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar
Startprijs 65 EUR

Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Yi Xing potje
Startprijs 70 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

Lot oud/antiek porselein (12x)
Resultaat: 40 EUR

Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 20 EUR

Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing theepot
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 30 EUR

Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

Yixing theepot + kommen
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...

Yixing trekpotje
Resultaat: 40 EUR

Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Stel Delfts blauwe vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

10x Delfts-blauwe borden
Startprijs 140 EUR

Tien Hollandse oud Delftse borden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese Ming vaas
Resultaat: 1.750 EUR

Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.

Lot porseleinen bisquit beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 45 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 70 EUR

Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...

2x Chinese figuren van natuursteen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Startprijs 900 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Aziatisch bord en Makkums bord
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.

Chinese celadon bloempot
Startprijs 70 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.

3-Delig Majolica vazenstel
Startprijs 50 EUR

Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 50 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

Chinees/Kantonese vaaslamp
Startprijs 25 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen Brunslau keramiek
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.

2x Art Deco boekensteunen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese rijstschalen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen met bodemmerk en paradijsvogels. Eén minimale chip. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen kaarskandelaren
Startprijs 700 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen drie-armige kandelaren met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Eén kandelaar rosette om bobeche gerestaureerd + minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 24 x 2...

2x Porseleinen borden
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.

2x Zeer grote bierpullen
Startprijs 60 EUR

Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...

3x Bierpullen met muziek
Startprijs 45 EUR

Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

3x Borden, Divers
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...