Grote Japanse Kutani porseleinen bloempot met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 28 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal, Nr. 4255 1'. Circa: 1920. Afmeting: 20 x 27 x 24 cm. In zeer goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Tien Hollandse oud Delftse borden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.
Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen met bodemmerk en paradijsvogels. Eén minimale chip. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen drie-armige kandelaren met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Eén kandelaar rosette om bobeche gerestaureerd + minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 24 x 2...
Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...
Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...