Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Franse antieke wit marmeren Louis Seize-stijl pendulestel met bronzen ornamenten. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. St. Marti Freres. Afmeting: 29 - 42 cm. In g...
Klein oud Engels messing lantaarnklokje. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1860. Rustende boeren jongen op vergulde houten console. Afmeting: 34 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse lantaarn messing tafelklok. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Franse marmeren pendule met compositie metaal. Circa 1870. Marmer gaaf. Klok gerestaureerd. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 53 x 18 cm. In g...
Eikenhouten staande Dufa klok met slagwerk op acht gongstaven, halfuur-slag, weekloper. Circa 1920. Afmeting: 194 cm. In zeer goede staat.
Kleine wortelnoten Amsterdamse staande klok. J.M. Verbrugge - Amsterdam. Tweede helft 20e eeuw. Met maanstand. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Oudere wormbeval. Afmeting: 135 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Hollands staand horloge met Swiza achtdaags-uurwerk en wekker. Circa 1930. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Weense één-gewicht regulateur met seconden aanduiding en halve zuilen. Compleet met kroon. Circa 1880. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Duitse houtgestoken tafelklok in de vorm van een uil. Circa 1920. Ogen geven tijd van wekker. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met kariatiden en rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Franse Art Deco glaspendule met marmer, chroom en zwaluw. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.