Grote 19e eeuwse Franse notenhouten kolompendule op console met florale intarsia en vergulde ornamenten. Circa 1850. Met plated wijzerplaat en mooie oestervormige slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-s...
Antieke Duitse Kienzle notenhouten tafelklok met intarsia. Westminster-kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vurenhouten Franse precisie regulateur met decentrale secondenwijzer. Het uurwerk is uitneembaar en heeft ook wandbevestiging. Slinger niet compatibel. Afmeting: 217 cm. In goede st...
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Klein antiek klokkenstel met schildpad imitatie. Belijmd met brons. Circa 1900. Uurwerk door British United Clock Birmingham. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk op gongveer. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote bronzen pendule met wit emaille en twee maal faun. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Vuurvergulde antieke Franse pendule met biddende vrouw. Charles Pix. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Kruis weg. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse boulle portaalklok met getorste zuilen en vergulde messing versieringen. Circa 1870. Louis Philippe. Met achtdaags-uurslag, halfuur-slag en veerslinger. Minimale restauraties. Afmeting:...
Franse Normandische ca 1800 lantaarnklok met keramische wijzerplaat. Gelijmd. Afmeting: 35 x 24 x 19 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. En twee originele bronzen vijf-lichts kaarskandelaren. Afmeting: 50 cm....
Wortelnoten Westminster Warmink staande klok met kwartier-slag uurwerk op console met silent-strike functie. Tweede helft 20e eeuw. Drie-gewichter. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule, met boulle schildpad effect geschilderd. Uurwerk later. Afmeting: 39 cm. In matige staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en spillegang uurwerk. Afmeting: 39 x 14 x 24 cm. In goede staat.
Kleine Duitse plated Vorderzappler miniatuur klok onder stolp. Circa 1900. Eén wijzer mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse palissanderhouten tafelklok met florale intarsia. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 22,5 cm. In zéér goede staat.
Antieke Franse kolompendule met getorste zuilen. Circa 1860. Beschadigd, incompleet. Afmeting: 49 cm. In matige staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.