Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten tafelklok
Startprijs 250 EUR

Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk op gongveer. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Klein klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Klein antiek klokkenstel met schildpad imitatie. Belijmd met brons. Circa 1900. Uurwerk door British United Clock Birmingham. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Startprijs 250 EUR

Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse regulateur, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Antieke 19e eeuwse vurenhouten Franse precisie regulateur met decentrale secondenwijzer. Het uurwerk is uitneembaar en heeft ook wandbevestiging. Slinger niet compatibel. Afmeting: 217 cm. In goede st...

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, ca. 1800
Startprijs 275 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...

Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 290 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.

Kienzle tafelklok
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse Kienzle notenhouten tafelklok met intarsia. Westminster-kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, 1850
Startprijs 320 EUR

Grote 19e eeuwse Franse notenhouten kolompendule op console met florale intarsia en vergulde ornamenten. Circa 1850. Met plated wijzerplaat en mooie oestervormige slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-s...

Zweedse Cartel wandklok, 1920
Startprijs 350 EUR

Zeer grote vergulde Zweedse Cartel wandklok met peerless uurwerk, achtdaags, halfuur-slag op bel. Afmeting: 91 x 47 x 15 cm. In zeer goede staat.

Engelse staande klok
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Engelse achtdaagse staande klok met datumaanduiding en secondenwijzer. Samuel Vale Coventry. Uit eikenhouten gestoken kast. Functies niet getest. Afmeting: 220 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Startprijs 380 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Circa 1800. Kidd Whtiby. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Secondenwijzer mist, verder in goede staat. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.

Bronzen olifanten-pendule
Startprijs 380 EUR

Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Regulateur
Startprijs 400 EUR

Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...

Lierpendule, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Franse vaaspendule, 1870
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Franse vaaspendule met messing en porselein. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Vuurvergulde bronzen pendule, 1840
Startprijs 400 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Haantjes-comtoise
Startprijs 450 EUR

Oude/antieke gerestaureerde Franse schotel haan comtoise, deels origineel, deels vervangen. Peerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In redelijke staat.

Lenzkirch tafelklok
Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok met bronzen versieringen. 1 Million, 41, 204948. Klok heeft halfuur-slag op gong. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Frans/Duitse tafelklok
Startprijs 450 EUR

Grote Frans/Duitse 'Black Forest' houtgestoken tafelklok met echtpaar. Achtdaags Frans-uurwerk, halfuur-slag, met veerslinger. Afmeting: 77 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen klokkenstel
Startprijs 500 EUR

Antiek Frans bronzen klokkenstel met putti. Met twee kandelaren. Circa 1880. Met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Mysterieuse pendule, 1915
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse mysterieuse pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 550 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met rozen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.