18e Eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok met scheepjesmechaniek en engel. 20e Eeuw. Met maanstand, achtdaags-uurwerk. Johannes Liwijn Amsterdam. Afmeting: (klokkast) 255 cm. In goede staat.
Vergulde messing pendule met onyx basement. Tweede helft 20e eeuw. Italië. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Westminster eikenhouten staande klok. Tweede helft 20e eeuw. Met kwartier-slag uurwerk op zeven gongstaven. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Klein oud Engels messing lantaarnklokje. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oude Franse mini comtoise klok met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.