Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen kraankan+comfoor, 1800
Resultaat: 70 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen reis ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Klein 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon neogotiek. Afmeting: 13 x 14,5 x 0,5 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke bronzen kaarskandelaren. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Brons verguld Toetanchamon masker
Resultaat: 70 EUR

Brons verguld masker van Toetanchamon op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot diversen Afrika
Resultaat: 70 EUR

Lot diversen Afrika etc. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, bewerkte kalebassen houder, hoofdbedekking, natuurstenen objecten. Afmeting: circa 6 - 40 cm. In goede staat.

Goudweegschaaltje in doos
Resultaat: 70 EUR

Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.

4-Delig messing haardset
Resultaat: 70 EUR

Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.

2x Tinnen kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen Louis Seize kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Grote messing Barok-stijl lampenvoet/kandelaar
Resultaat: 66 EUR

Grote messing Barok-stijl lampenvoet/kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, Kruik + bonbonniere
Resultaat: 65 EUR

Twee delen antiek tin. Een 19e eeuwse beddenkruik, en een Tiel Holland bonbonniere. Afmeting: 30 -18 cm. In goede staat.

Kavel divers koperwerk, 7x
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...

Engelse samovaar
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

3x Speculaasplanken
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.

Lot jacht-bestek etc.
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Wandlamp, Amsterdamse school-stijl
Resultaat: 60 EUR

Amsterdamse school-stijl wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Grote samovaar, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Lot van 3 brokken koraal
Resultaat: 60 EUR

Drie oude stukken rood/oranje koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Art Nouveau boekensteun, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek verstelbare houten boekensteun, Art Nouveau. Circa 1920. Met koperreliëfs en turkooise gezichten, Scarabé en Egyptenaren te paard. Afmeting: 38 x 15 x 17 cm. In goede staat.

2 Stukken hars met insect insluitsel
Resultaat: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

Cuba mahonie theestoof
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Cuba mahonie octagonale theestoof, staande op hoge klauwpoten. Afmeting: 52 x 35 x 35 cm. In goede staat.

3x Chinese houten dekseldozen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Chinese dekseldozen. 20e Eeuw. Twee dozen met parelmoer landschappen belijmd en één kopergeslagen doos met jade amulet. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Ca. 22 Aanstekers en diversen
Resultaat: 60 EUR

Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.

16 Aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 16 aanstekers waaronder; Consul, Rowenta Snip, AZ 200, Lünder Duplex, KW Classic, Consul Royal, Ibelo Kawee, . Ongetest in diverse condities.

17 Aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 17 aanstekers waaronder; Zenith, Rowenta, Classic Novo, Ronson Whale, Ibelo, Win. Ongetest in diverse condities.