Twee benen voorwerpen. 20e Eeuw. Eén maal console drie olifanten, met daarop een benen aardbol met kompas. Huwelijk. Afmeting: 10 x 7 cm ø en 6,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met Arabische voorstelling, kamelen en figuren. Messing + koper. Afmeting: 16 x 5 x 3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese geëmailleerde siervazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken scepter met paddestoelen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken leem. Roerklik? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 10 x 36 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.
Albasten Jugendstil octagonale schaal met bronzen naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 18 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos. Huwelijk speeldoos + antieke Engelse wortelnoten 19e eeuwse kist. Afmeting: 20 x 26 x 41 cm. Zes speelplaten. Afmeting: ø 23 cm. Eén tand + kam afgebroken. In redelijke staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 90 x 65 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.