Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Beddepan, kolenkit, aker en een doofpot. Afmeting: 32 - 82 cm. In goede staat.
19e Eeuws schildpad beslagen houten dekseldoos met zilveren klauwpoten en versieringen. Afmeting: 8 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese metalen adelaarskoppen met bodemmerken. Afmeting: 15 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees/Japans. Bestaande uit: Twee natuurstenen figuren, drie lakwerk dekseldoosjes van hoorn en één natuurstenen kunstobject, gelijmd. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen plaquette met figuren decor. Afmeting: 14,5 x 0,4 cm ø. In goede staat.
Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken leem. Roerklik? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 10 x 36 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.
Schitterende 19e eeuwse schildpad theekist met dubbel deksel. Eén met schildpad en één met geslepen glas. Karetschildpad. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Veluwse ijzeren haard met draaimechanisme, hengselhaak + ketel. Twee-delig. Afmeting: 193 x 74 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Antiek lepelrek met negen tinnen lepels en bronzen vijzel met stamper er in verwerkt vijzel. Circa 1800. Afmeting: 73 x 55 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.
Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Elektrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen 'Laatste Avondmaal', met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.
Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...
Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...
Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspijp, voorstellende Heilige Jacob met tulband. Circa 1900. Stukje van emaille beschilderde neus af. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.