Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.
Twee oude compositie metalen lampen met figuren, 17e eeuwse ridder figuren. Met glazen kappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x 21 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws met schildpad belijmde heilig kruis. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten el met palissander grip en messing schuifmaat. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Twee thorapointers met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapointer met in het midden donker ho...
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Kleine antieke tinnen kruik. 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: 19e Eeuwse kraantjeskan, twee kandelaren, theekan, een maat, suikerpot, vaasje. Afmeting: 7 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal divers 18e - 19e eeuws tin, deels gemerkt. Bestaande uit: Drie klepkannen, schenkkan, maatbeker en hengselschaal. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal diverse antieke tinnen borden. Diverse merktekens. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tinnen gemerkte kardinaalschotels. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 35,5 - 38 cm. In goede staat.
Groot lot divers antiek tin. Bestaande uit: Vier kraantjeskannen en twee klepkannen. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse messing haardombouw met gevleugelde leeuwen + drie-delig haarstel. Afmeting: 115 x 25 x 46 cm. In goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Oude messing haardset + antieke gietijzeren kachel voorzet. Circa 1900. Afmeting: 53 - 77 cm. In goede staat.
Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardombouw met vuurbokken. Louis Seize-stijl. Met kariatiden. Afmeting: 100 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Grote oude 7-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 73 cm ø. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Een stel grote Tiffany-stijl glas-in-lood lampen op hoge metalen voet. 21e Eeuw. Afmeting: 77 x 25 cm ø. In goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.
Mooie Tiffany-stijl bokaal-vormige glas-in-lood lamp met bronzen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese zeepstenen figuren op consoles. Eerste helft 20e eeuw. Chinese vrouwen. Eén hand beschadigd. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Antieke Chinese bronzen penselenhouder, deels verguld, met geiten en draak decor. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese handbeschilderde geëmailleerde vaas met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese houtgesneden figuren, gelakt. Cederhout ? Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso vogels in landschap decor. Gesigneerd. Afmeting: 24,5 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse metalen spiegel met verso kraanvogels in landschap decor. Gesigneerd. Afmeting: 28 x 18 cm ø. In goede staat.
Lot zeldzame antiquarische boeken. Veertien delen Schouwt der natuur 1748, door P. Le Clercq te Amsterdam. Uitklapbare gravures, dieren etc. Lederen banden. Afmeting: 16 x 10 cm. In redelijk/goede sta...
Drie antiquarische boeken. Onder andere: Adrianus Pars, Katwijkse oudheden 1745. Tegenwoordige staat van alle volkeren XIV 1742, Isaak Tirion. Tegenwoordige staat van alle volkeren XV, Amsterdam Isaak...
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Duitse en Latijnse oorkondes. Eén maal 'Am Gottes knaben Mauritius abbte auch prior gemein convent Reichs Gottes haus Roth im Constanzer Bistum anno eintausend siebenhundert 66' ...
Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...
Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.
Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder beren boekensteun. Circa 1900. Afmeting: 30 x 12,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1915. Met originele trechter. Mechanisme compleet. Behoeft aandacht. Lichte wormbeval. Afmeting: 80 x 72 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Onyx Evans Level 360 Gretsch drum company trommel. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 28 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse viool met strijkstok. Met etiket Francesco Ruggeri anno 1660. Inclusief restauratie factuur. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke viool met etiket (naar) 'Antonius Stradivarius 1721'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke viool met etiket 'Antonius Stradivarius - Made in Germany'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Vier antieke ivoren dieren. Circa 1920. Bestaande uit: Twee buffels, olifant en bok. Afmeting: 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Twee antiek ivoren beelden: 1x Antieke Afrikaanse ivoren damesbuste op basement. Circa 1930. Afmeting: 10 cm. In goede staat. en 1x Antieke Japanse ivoren geisha met bodemmerk. Circa 1900. Mist paraso...
Japanse/Chinese ivoren godheid. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse ivoren wandelstok met bewerking. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Groot Japans benen basement, opgebouwd uit rechthoekige stukken been. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Oude Chinees bronzen wierookbrander met oude Chinese tekens. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee Japanse benen netsukes. Wijsheren met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize mahoniehouten bakbarometer met alziend oog en achter-glas-schildering. Circa 1800. Tinnen plaat. Engelse en Rhijnl. Duimen. Door A. Peia - Amsterdam. Afmeting: 140 cm. In...
Zeldzame antieke bureau-barometer van messing en bol glas. Stelknop mist. Circa 1930. Afmeting: ø 6 cm. In redelijke staat.
West Germany Sputnik weerstation. Huger, 1960. Messing met plexiglas. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Antieke Japanse ivoren Okimono. Oude man met kalebas. 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Kavel met 21 aanstekers in de vorm van patronen van onder andere: Imco, Flamidor, Winchester. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 17 aanstekers waaronder; Zenith, Rowenta, Classic Novo, Ronson Whale, Ibelo, Win. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 23 aanstekers waaronder; Rowents Gas-Snip, Bebe-Despalo, Consul, Zunder 1000 Record, Mylflam, Diplomat, Kawee, Compound, Sarome, Augusta Lünser, Lord, Royal Musical, Eveready. Ongetest in di...
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Colibri, Rowenta, Sunex, Sarome, Marbe, Diplomat, Sim, Win 4100, Kincraft, Walfisch, Ronson Cadet, Congress. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 16 aanstekers waaronder; Consul, Rowenta Snip, AZ 200, Lünder Duplex, KW Classic, Consul Royal, Ibelo Kawee, . Ongetest in diverse condities.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Kavel met 33 aanstekers waaronder; Rowenta Men, Kawee, Ibelight, Maruman, Win, Scorpio, Consul Amor, Ronson Mini-Rover, Consul, Ibelo M23, Compound, Ronson, Silvermatch, Saturn-I, Egra, . Ongetest in ...