Twee Tiffany-stijl glas-in-lood raamhangers. Abstract. Afmeting: 81 x 41 cm. In goede staat.
Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas in lood stijl tafellamp in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke onyx kaarskandelaren met klauwpoten en messing. Basementen gelijmd. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Tiffany-stijl tafellamp met glas-in-lood en metalen voet. Abstract decor. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot oud houtsnijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Wajang poppen, stier + Afrikaans beeld + eenden. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits snijwerk met beren. Circa 1910. Eén maal liggende beer met messing bakje. Eén maal beren barometer. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek met een fraai 6-persoons visbestek, model met lofje,( Engels) en diverse vorken en lepels met verschillende modellen, o.a. haags lofje. puntfilet.
Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal tafellamp met glazen kap en één bureaulamp. Afmeting: 70 - 40 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur schildpad dekseldoosje met benen pootjes. Afmeting: 3,5 x 7,7 x 4,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing chocolade vorm met rozen decor. Afmeting: 2,5 x 21,8 cm ø. In goede staat.
Grote moderne compositie transparante design vaas. Kleur: lichtbruin/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen kaarskandelaren. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Cuba mahonie octagonale theestoof, staande op hoge klauwpoten. Afmeting: 52 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Grote Afrikaanse houten Big Nkisi Nkondi Power spijker figuur. Tegen boze geesten. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Lot diversen Afrika etc. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, bewerkte kalebassen houder, hoofdbedekking, natuurstenen objecten. Afmeting: circa 6 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Consul M II, Zaima, Ronson, Colibri, Chateau by Polly, Erga, . Ongetest in diverse condities.
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
Grote oude/antieke houtgestoken bamboe Chinese penselenvaas. Omgeving Kanton. Afmeting: 26 x 11 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Charles Dix bronzen lakstempelhouder met lakstempel en roodlak (in houder). Circa 1840. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk kabinet met goud decor, florale decor, rood-zwart, plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Oude Duitse viool met strijkstok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Prachtige antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1910. Met florale intarsia en originele trechter. Opdraai-arm mist. Functies niet getest. Afmeting: 80 x 72 x 65 cm. In redelijk/go...
Twee antieke miniaturen in vergulde houten lijsten. Circa 1900. Portretten op ivoor. Afmeting: 13,5 x 11,5 ø. In goede staat.
Twee oude miniaturen in lijst. Onder andere: Naar Gainsborough Duchess of Devonshire + Jongens portret, twee barsten. Afmeting: 12,5 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....
Aparte antieke Japanse cloisonne sierschotel. Circa 1900. Aan beide kanten bewerkt. Met floraal, goud en vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen Louis Seize kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke tinnen zuigkan. Circa 1800. Zogenaamde ziekenhuiskannetje. Afmeting: 20 x 18 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee bronzen bizons op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 11 x 11,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: El-maat, van mahoniehout. Kleine beddepan. En een parelmoer houder, octagonaal met gravering en zilver? Afmeting: 9,5 - 47 cm. In goede staat.
Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.
Antiek ovaal keramieken Jugendstil presenteertablet met vernikkelde omranding. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Klein antiek Delfts keramieken petroleumlampje met messing voet en hanen decor. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.