Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso vogels in landschap decor. Gesigneerd. Afmeting: 24,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder beren boekensteun. Circa 1900. Afmeting: 30 x 12,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Kavel met 21 aanstekers in de vorm van patronen van onder andere: Imco, Flamidor, Winchester. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Kavel met 33 aanstekers waaronder; Rowenta Men, Kawee, Ibelight, Maruman, Win, Scorpio, Consul Amor, Ronson Mini-Rover, Consul, Ibelo M23, Compound, Ronson, Silvermatch, Saturn-I, Egra, . Ongetest in ...
Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
Italiaanse houtgestoken gepolychromeerde visitekaartjes presenteerhouder. Italiaanse dame met vlecht. Circa 1920. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.
Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Twee historisme metalen dekseldozen. Circa 1880 - 1930. Eén maal Neo-Renaissance met figuren, vogels etc. + messing. Eén maal met filigrain deksel. Gemerkt Wilhelm. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/g...
Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.
Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Twee benen bewerkte voorwerpen in tandvorm. Afrika. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws notenhouten dodenherdenkings heilig kruis met vruchtenhouten basement. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke historisme snavelkan. Circa 1900. Door F. Sanlesson Stockholm. Neo Renaissance. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil Kaiserzinn vaas met florale decors. Circa 1910. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans houtgestoken beeld. Krijger met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
West Germany Sputnik weerstation. Huger, 1960. Messing met plexiglas. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote koperen lampenvoet met bolpoten. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees emaille. Eén vaasje floraal en één dekseldoos met waterlelie decor. Afmeting; 11 - 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne theepot met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil windgong op mahoniehouten plaquette. Circa 1915. Afmeting: 55 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek lakwerk. Twee maal Japan. Eén maal fotoalbum, craquele. Eén maal dekseldoos, gesigneerd, goud decor. Eén maal moderne fotolijst. Afmeting: 18 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.
Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.