Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tiffany lamp, Eend
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl glas in lood stijl tafellamp in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Messing bewerkte kist
Resultaat: 40 EUR

Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.

Design vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne compositie transparante design vaas. Kleur: lichtbruin/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

2x Japanse netsukes
Resultaat: 40 EUR

Twee Japanse benen netsukes. Wijsheren met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Wierookbrander
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees bronzen wierookbrander met oude Chinese tekens. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Penselenvaas, bamboe
Resultaat: 40 EUR

Grote oude/antieke houtgestoken bamboe Chinese penselenvaas. Omgeving Kanton. Afmeting: 26 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Chinese goden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinese houtgesneden figuren, gelakt. Cederhout ? Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Tafellamp met Griekse vrouw
Resultaat: 40 EUR

Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Miniatuur visverkoopwagen
Resultaat: 40 EUR

Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.

Duits theekistje
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten met wortelnoten theekist + dambord intarsia op deksel. Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Reservisten pijp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse reservisten tabakspijp. Res. Werning Parde Heimat Wesel 1906 - 1908. Pijpkop haarlijn + stukje uiteinde af. Afmeting: circa 65 cm. In redelijk/goede staat.

Twee-delig Art Deco inktstel
Resultaat: 40 EUR

Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Koperen wastobbe
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen wastobbe met afloop op gietijzeren houder. Afmeting: 57 x 76 cm ø. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Lot houten beelden+Wajang poppen
Resultaat: 40 EUR

Lot oud houtsnijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Wajang poppen, stier + Afrikaans beeld + eenden. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Messing kroonluchter, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Elektrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.

7 Tinnen maatbekers
Resultaat: 35 EUR

Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

Palissander kist, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.

Franse turfkist
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.

Antieke plated kurkentrekker
Resultaat: 35 EUR

Antieke plated opvouwbare langwerpige, ton-vormige kurkentrekker. Afmeting: 7 x 7 cm. In goede staat.

Lot branders etc.
Resultaat: 35 EUR

Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

19e Eeuwse chocoladevorm
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse messing chocolade vorm met rozen decor. Afmeting: 2,5 x 21,8 cm ø. In goede staat.

2x Heksenhaak met waterketels
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.

Lot antieke beursen
Resultaat: 35 EUR

Lot antieke beursen met gevlochten tassen, gemaakt uit alpacca met gecontourneerde beugels met bloemenmanden en floraal gestanst patroon. Eén gevlochten tas is geraveld. 15-17cm. In goede staat

3 Delen antiek cloisonne
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 30 EUR

Groot lot diversen uit inboedel. Onder andere Chinees, Europees etc. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek, Algemeene Historie
Resultaat: 30 EUR

Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Theestoof met messing binnenbak
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.

Italiaanse lamp
Resultaat: 30 EUR

Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 30 EUR

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Engelse weegschaal
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met koperen waag en schalen. Afmeting: 48 x 40 x 21 cm. In goede staat.

Messing wandbord
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.

Friese stoof, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Friese opengewerkte kerfsnede stoof. Afmeting: 20 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Vijzel + stamper, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.

Messing doofpot, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing Art Nouveau doofpot met binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.

Bureau barometer
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame antieke bureau-barometer van messing en bol glas. Stelknop mist. Circa 1930. Afmeting: ø 6 cm. In redelijke staat.

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Oude Majolica Jugendstil-stijl petroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 32 cm ø. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Ketel met onderstel
Resultaat: 27 EUR

19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Kruisbeeld, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3x Koekplank + lepelrek
Resultaat: 25 EUR

Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.

Antieke kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Interessante doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Pathefoon, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.

Groot lot tinnen klepkan-deksels
Resultaat: 20 EUR

Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Resultaat: 20 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud China
Resultaat: 20 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

Lot antiek tin, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

Lot trotseerloodjes + gevelstuk
Resultaat: 20 EUR

Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Staande lamp met latoenkoperen voet
Resultaat: 18 EUR

Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.

2 Delig messing haardset
Resultaat: 15 EUR

Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.

Tabakspot + pijp.
Resultaat: 10 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Staande bronzen lamp
Startprijs 1.250 EUR

Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse viool
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse viool met strijkstok. Met etiket Francesco Ruggeri anno 1660. Inclusief restauratie factuur. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Venetiaanse moorlamp
Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.

Naaikastje met been
Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...

Japanse ivoren figuren groep
Startprijs 650 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Beeld, Strijdwagen
Startprijs 650 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Made in France. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR

Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Droste Cacao blik
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Joodse olielamp, Chanoeka
Startprijs 500 EUR

Antieke hollandse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 18e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.

Lamp met bronzen beeld
Startprijs 450 EUR

Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

3x Chinees houtsnijwerk
Startprijs 400 EUR

Drie maal oud Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit: Staf met krekel. Schaaltje met bloesem. Schaaltje met fruitranken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne wierookpot
Startprijs 380 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.

Empire-stijl messing hanglamp
Startprijs 370 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.

2x Empire-stijl hanglampjes
Startprijs 350 EUR

Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.

Empire kroonluchter, Napoleon III
Startprijs 340 EUR

19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse microscoop in kist
Startprijs 340 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.

2x Franse porseleinen lampenvoeten
Startprijs 340 EUR

Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.

2x Chinese cloisonne vazen
Startprijs 320 EUR

Twee grote antieke Chinese cloisonne vazen met oren. Eerste helft 20e eeuw of ouder. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Franse sta-lamp 'Paix Travail'
Startprijs 310 EUR

Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.

Loevetein telefoon
Startprijs 300 EUR

Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !

Bronzen lamp leeuw
Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.

Bronzen tafelbel (kloosterbel)
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

Chinees ivoren Okimono + certificaat
Startprijs 250 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Oude man met kalebas. 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Chinees ivoren figuur + certificaat
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

2x Engelse lampen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Chinese geëmailleerde siervazen
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese geëmailleerde siervazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 225 EUR

Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Antieke messing tantalus
Startprijs 225 EUR

Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Groot beeld als tafellamp
Startprijs 220 EUR

Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Kruisbeeld, schildpad
Startprijs 220 EUR

18e Eeuws met schildpad belijmde heilig kruis. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

2x Benen voorwerpen, 20e eeuw
Startprijs 220 EUR

Twee benen voorwerpen. 20e Eeuw. Eén maal console drie olifanten, met daarop een benen aardbol met kompas. Huwelijk. Afmeting: 10 x 7 cm ø en 6,5 cm ø. In goede staat.

Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Portugese Joodse kandelaar
Startprijs 200 EUR

Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18/19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Tibetaanse bronzen bel
Startprijs 200 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen monnikenbel. Afmeting; 16 x 8 cm ø. In goede staat.

Goudweegschaal, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...

Japans ivoren figuur
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.

2x Porseleinen lampen met brons
Startprijs 200 EUR

Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese plated pronkbokaal
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.

Bronzen reis ikoon
Startprijs 190 EUR

Groot 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon St. Nicolas neogotisch. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.