Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot plated bestek
Resultaat: 80 EUR

Groot lot plated bestek met een fraai 6-persoons visbestek, model met lofje,( Engels) en diverse vorken en lepels met verschillende modellen, o.a. haags lofje. puntfilet.

Antiek bordenrek, 1880
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 80 EUR

Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met bronzen voet en fruit en bloesem decor. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Empire-stijl hanglamp
Resultaat: 80 EUR

Vergulde Empire-stijl hanglamp met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.

2x Tiffany raamhangers
Resultaat: 80 EUR

Twee Tiffany-stijl glas-in-lood raamhangers. Abstract. Afmeting: 81 x 41 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Windhonden
Resultaat: 80 EUR

Twee boekensteunen met chromen windhonden op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.

3x Reclame borden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...

Indonesische kris
Resultaat: 75 EUR

Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Antieke likeurkelder, 1800
Resultaat: 75 EUR

Prachtige antieke likeurkelder van mahoniehout met bandintarsia. Circa 1800. Met drie kristallen karaffen en likeurglas. Eén karaf randschade. Verder in goede staat. Afmeting: 21 x 18,5 x 18,5 cm. In ...

Lot antiquarische boeken, 3x
Resultaat: 75 EUR

Drie antiquarische boeken. Onder andere: Adrianus Pars, Katwijkse oudheden 1745. Tegenwoordige staat van alle volkeren XIV 1742, Isaak Tirion. Tegenwoordige staat van alle volkeren XV, Amsterdam Isaak...

20 Aanstekers, goudkleurig
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Consul M II, Zaima, Ronson, Colibri, Chateau by Polly, Erga, . Ongetest in diverse condities.

2x Antieke dienbladen
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke dienbladen. Hout met messing omrandingen. Circa 1900. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.

Goudweegschaaltje in doos
Resultaat: 70 EUR

Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.

Antieke stoof, aker + doofpot
Resultaat: 70 EUR

Antieke 19e eeuwse messing aker, voetenstoof van eiken en een doofpot. Afmeting: 25 - 48 cm. In goede staat.

Lot tin, divers
Resultaat: 70 EUR

Zes maal divers 18e - 19e eeuws tin, deels gemerkt. Bestaande uit: Drie klepkannen, schenkkan, maatbeker en hengselschaal. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tinnen kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen Louis Seize kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

4-Delig messing haardset
Resultaat: 70 EUR

Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.

Bijbel 1777, Dordrecht
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Fiorani accordeon
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.

Ca. 25 aanstekers
Resultaat: 70 EUR

Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Omega, Augusta Automatic, Rowenta, Apollo-S, Mylflam, Dream-Lite, Brother-Lite, Zenith, Consul, Pigeon, Büssing. Ongetest in diverse condities.

Houtgestoken 'Laatse avondmaal'
Resultaat: 70 EUR

Groot mahoniehouten houtgestoken 'laatste avondmaal'. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 39 x 13 cm. In goede staat.

Lot diversen Afrika
Resultaat: 70 EUR

Lot diversen Afrika etc. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, bewerkte kalebassen houder, hoofdbedekking, natuurstenen objecten. Afmeting: circa 6 - 40 cm. In goede staat.

6x diverse kerkelijke sjerpen
Resultaat: 70 EUR

Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.

Brons verguld Toetanchamon masker
Resultaat: 70 EUR

Brons verguld masker van Toetanchamon op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke bronzen kaarskandelaren. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

4x Emaille eieren, Rusland
Resultaat: 70 EUR

Vier Russische geëmailleerde eieren. Fabergé-stijl. In doosje. 21e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Bronzen reis ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Klein 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon neogotiek. Afmeting: 13 x 14,5 x 0,5 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos onderzetter, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke speeldoos Majolica onderzetter met florale + vogel decor. Bretons, met houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 6 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Natuurstenen piedestal met verlichting
Resultaat: 70 EUR

Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.

Tinnen kraankan+comfoor, 1800
Resultaat: 70 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Aanstekers, Dunhill+Cartier
Resultaat: 70 EUR

Geribbelde dames sigaretten aansteker, gemerkt Cartier Paris Nr.: F 69573. En een aansteker gemerkt Dunhill, made in Switzerland en diverse internationale patend nr. Afmeting: 12,5 cm en 6,5 cm. In go...

Grote messing Barok-stijl lampenvoet/kandelaar
Resultaat: 66 EUR

Grote messing Barok-stijl lampenvoet/kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, Kruik + bonbonniere
Resultaat: 65 EUR

Twee delen antiek tin. Een 19e eeuwse beddenkruik, en een Tiel Holland bonbonniere. Afmeting: 30 -18 cm. In goede staat.

Apothekers weegschaal, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Japanse bronzen vazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

6x Antiek Chinees/Japans
Resultaat: 60 EUR

Zes maal antiek Chinees/Japans. Bestaande uit: Twee natuurstenen figuren, drie lakwerk dekseldoosjes van hoorn en één natuurstenen kunstobject, gelijmd. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lepeldoos met parelmoerbestek
Resultaat: 60 EUR

Antieke lepeldoos met negentien (19) delen parelmoerbestek + twee benen naalden. Afmeting: 6,5 x 17 x 7 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuws koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Beddepan, kolenkit, aker en een doofpot. Afmeting: 32 - 82 cm. In goede staat.

Lot divers antiek, 3x
Resultaat: 60 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: El-maat, van mahoniehout. Kleine beddepan. En een parelmoer houder, octagonaal met gravering en zilver? Afmeting: 9,5 - 47 cm. In goede staat.

2x Tinnen kardinaalschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke tinnen gemerkte kardinaalschotels. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 35,5 - 38 cm. In goede staat.

3x Koperen lampen, divers
Resultaat: 60 EUR

Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne schotel
Resultaat: 60 EUR

Aparte antieke Japanse cloisonne sierschotel. Circa 1900. Aan beide kanten bewerkt. Met floraal, goud en vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Boekensteun met snijwerk, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.

17 Aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 17 aanstekers waaronder; Zenith, Rowenta, Classic Novo, Ronson Whale, Ibelo, Win. Ongetest in diverse condities.

16 Aanstekers
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 16 aanstekers waaronder; Consul, Rowenta Snip, AZ 200, Lünder Duplex, KW Classic, Consul Royal, Ibelo Kawee, . Ongetest in diverse condities.

Ca. 22 Aanstekers en diversen
Resultaat: 60 EUR

Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.

3x Chinese houten dekseldozen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Chinese dekseldozen. 20e Eeuw. Twee dozen met parelmoer landschappen belijmd en één kopergeslagen doos met jade amulet. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Cuba mahonie theestoof
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Cuba mahonie octagonale theestoof, staande op hoge klauwpoten. Afmeting: 52 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Messing plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

Messing plafondlamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 33 ø cm. In goede staat.

2 Stukken hars met insect insluitsel
Resultaat: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

Art Nouveau boekensteun, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek verstelbare houten boekensteun, Art Nouveau. Circa 1920. Met koperreliëfs en turkooise gezichten, Scarabé en Egyptenaren te paard. Afmeting: 38 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Jugendstil dagbladen wandhouder, 1915
Resultaat: 60 EUR

Hollandse Jugendstil kopergeslagen dagbladen wandhouder. Circa 1915. Afmeting: 22 x 27 x 8 cm. In goede staat.

Lot van 3 brokken koraal
Resultaat: 60 EUR

Drie oude stukken rood/oranje koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Grote samovaar, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

3x Kandelaren, divers
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke messing kaarskandelaren. Neo Gotisch / Neo Barok. Afmeting: H 47 -63 cm. In goede staat.

Wandlamp, Amsterdamse school-stijl
Resultaat: 60 EUR

Amsterdamse school-stijl wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Lot jacht-bestek etc.
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Telescoopkijker, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.

Kavel divers koperwerk, 7x
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...

3x Speculaasplanken
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.

Engelse samovaar
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Gietijzeren haardplaat
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.

Antieke beddenpan
Resultaat: 55 EUR

18e - 19e Eeuwse messing bewerkte beddenpan met ijzeren steel. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Glazen Jugendstil tafellamp, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke glazen Jugendstil tafellamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.

Japanse lakwerk dekselkist, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse lakwerk dekselkist met parelmoer rondom ingelegd. Circa 1920. Schanieren missen. Afmeting: 9 x 31 x 18 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten reiskist
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse wortelnoten reisschrijfkist met accessoires. Afmeting: 13 x 23 x 30 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderij
Resultaat: 50 EUR

Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.

Antiek ovaal Jugendstil presenteertablet
Resultaat: 50 EUR

Antiek ovaal keramieken Jugendstil presenteertablet met vernikkelde omranding. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

2x Bronzen bizons
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen bizons op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 11 x 11,5 x 7,5 cm. In goede staat.

El maat, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse notenhouten el met palissander grip en messing schuifmaat. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

6x Antieke tinnen borden
Resultaat: 50 EUR

Zes maal diverse antieke tinnen borden. Diverse merktekens. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

Gietijzeren potkachel
Resultaat: 50 EUR

Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Chinees/Japans koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.

21 Aanstekers
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 21 aanstekers waaronder; Imco Streamline, Imco G11, Imco triplex, Maruman, Scorpio Mezzo. Ongetest in diverse condities.

16 (Tafel)aanstekers
Resultaat: 50 EUR

Kavel met ca. 16 (tafel)aanstekers waaronder; Mosda "500" Lighter/Case, Jakob Jensen, Ronson, Fischer, Ibelo, Mylflam, Rowenta, Lumet. Ongetest in diverse condities.

2x Koperen lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal tafellamp met glazen kap en één bureaulamp. Afmeting: 70 - 40 cm. In goede staat.

2x Tiffany-stijl lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee Tiffany-stijl lampen. Tafel + bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Lampje + deurklopper
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing plafondlamp + bronzen deurklopper. Circa 1900. Afmeting: 25 x 19 cm ø en 23 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Oude/antieke kazuifel
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke kazuifel met goudbrocaat. Iets slijtage. Afmeting: 112 x 64 cm. In redelijke staat.

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 50 EUR

Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.

Doos divers plated
Resultaat: 50 EUR

Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.

3x Bunsenbrander
Resultaat: 50 EUR

Drie voor-oorlogse koperen bunsenbranders. Afmeting: 21 - 44 cm. In goede staat

Kistje met plated bestek
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.

Toneelkijker, 1930
Resultaat: 50 EUR

Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1880
Resultaat: 45 EUR

Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 45 EUR

Lot oud/antiek tin. Onder andere: 19e Eeuwse kraantjeskan, twee kandelaren, theekan, een maat, suikerpot, vaasje. Afmeting: 7 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Pijp + kruithoorn
Resultaat: 45 EUR

Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Sieradenkistje
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.

Kopergeslagen 'Laatste Avondmaal'
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen 'Laatste Avondmaal', met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

Koperen aker, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.

Duits theekistje
Resultaat: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten met wortelnoten theekist + dambord intarsia op deksel. Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Miniatuur visverkoopwagen
Resultaat: 40 EUR

Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Tafellamp met Griekse vrouw
Resultaat: 40 EUR

Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

3x Chinese goden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinese houtgesneden figuren, gelakt. Cederhout ? Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.