Antieke Japanse lakwerk dekselkist met parelmoer rondom ingelegd. Circa 1920. Schanieren missen. Afmeting: 9 x 31 x 18 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws schildpad beslagen houten dekseldoos met zilveren klauwpoten en versieringen. Afmeting: 8 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuze voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten reisschrijfkist met accessoires. Afmeting: 13 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing Havermaat weegschaal met mat. 1/2 Ned. kop. Afmeting: 16 x 9 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws bronzen vrijmetselaars treef met tekens. Afmeting: 21,5 x 11,5 x 2 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing aker, voetenstoof van eiken en een doofpot. Afmeting: 25 - 48 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Beddepan, kolenkit, aker en een doofpot. Afmeting: 32 - 82 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Divers antiek koperwerk. Twee kandelaren, 18e eeuw. Eikenhouten emmer met messing, strijkijzer, tabaksdoos etc.. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Twee 19e - 20e eeuwse messing vijzels met stampers. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Oude Majolica Jugendstil-stijl petroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 32 cm ø. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Klein antiek Delfts keramieken petroleumlampje met messing voet en hanen decor. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.
Antiek ovaal keramieken Jugendstil presenteertablet met vernikkelde omranding. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude compositie metalen lampen met figuren, 17e eeuwse ridder figuren. Met glazen kappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x 21 cm ø. In goede staat.
Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.
Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws met schildpad belijmde heilig kruis. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: El-maat, van mahoniehout. Kleine beddepan. En een parelmoer houder, octagonaal met gravering en zilver? Afmeting: 9,5 - 47 cm. In goede staat.
Twee bronzen bizons op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 11 x 11,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten el met palissander grip en messing schuifmaat. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Twee thorapointers met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapointer met in het midden donker ho...
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Kleine antieke tinnen kruik. 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke tinnen zuigkan. Circa 1800. Zogenaamde ziekenhuiskannetje. Afmeting: 20 x 18 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: 19e Eeuwse kraantjeskan, twee kandelaren, theekan, een maat, suikerpot, vaasje. Afmeting: 7 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal divers 18e - 19e eeuws tin, deels gemerkt. Bestaande uit: Drie klepkannen, schenkkan, maatbeker en hengselschaal. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal diverse antieke tinnen borden. Diverse merktekens. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen Louis Seize kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tinnen gemerkte kardinaalschotels. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: ø 35,5 - 38 cm. In goede staat.
Groot lot divers antiek tin. Bestaande uit: Vier kraantjeskannen en twee klepkannen. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse messing haardombouw met gevleugelde leeuwen + drie-delig haarstel. Afmeting: 115 x 25 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Oude messing haardset + antieke gietijzeren kachel voorzet. Circa 1900. Afmeting: 53 - 77 cm. In goede staat.
Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardombouw met vuurbokken. Louis Seize-stijl. Met kariatiden. Afmeting: 100 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Grote oude 7-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 73 cm ø. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Een stel grote Tiffany-stijl glas-in-lood lampen op hoge metalen voet. 21e Eeuw. Afmeting: 77 x 25 cm ø. In goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.
Mooie Tiffany-stijl bokaal-vormige glas-in-lood lamp met bronzen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.
Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese zeepstenen figuren op consoles. Eerste helft 20e eeuw. Chinese vrouwen. Eén hand beschadigd. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Antieke Chinese bronzen penselenhouder, deels verguld, met geiten en draak decor. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese handbeschilderde geëmailleerde vaas met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese houtgesneden figuren, gelakt. Cederhout ? Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso vogels in landschap decor. Gesigneerd. Afmeting: 24,5 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse metalen spiegel met verso kraanvogels in landschap decor. Gesigneerd. Afmeting: 28 x 18 cm ø. In goede staat.
Aparte antieke Japanse cloisonne sierschotel. Circa 1900. Aan beide kanten bewerkt. Met floraal, goud en vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Lot zeldzame antiquarische boeken. Veertien delen Schouwt der natuur 1748, door P. Le Clercq te Amsterdam. Uitklapbare gravures, dieren etc. Lederen banden. Afmeting: 16 x 10 cm. In redelijk/goede sta...
Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....
Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antiquarische boeken. Onder andere: Adrianus Pars, Katwijkse oudheden 1745. Tegenwoordige staat van alle volkeren XIV 1742, Isaak Tirion. Tegenwoordige staat van alle volkeren XV, Amsterdam Isaak...
Antieke lederen bijbel uit Jemen. 18e Eeuw? Afmeting: 11,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.