Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Duitse en Latijnse oorkondes. Eén maal 'Am Gottes knaben Mauritius abbte auch prior gemein convent Reichs Gottes haus Roth im Constanzer Bistum anno eintausend siebenhundert 66' ...
Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...
Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.
Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder beren boekensteun. Circa 1900. Afmeting: 30 x 12,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen in lijst. Onder andere: Naar Gainsborough Duchess of Devonshire + Jongens portret, twee barsten. Afmeting: 12,5 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke miniaturen in vergulde houten lijsten. Circa 1900. Portretten op ivoor. Afmeting: 13,5 x 11,5 ø. In goede staat.
Prachtige antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1910. Met florale intarsia en originele trechter. Opdraai-arm mist. Functies niet getest. Afmeting: 80 x 72 x 65 cm. In redelijk/go...
Antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1915. Met originele trechter. Mechanisme compleet. Behoeft aandacht. Lichte wormbeval. Afmeting: 80 x 72 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Onyx Evans Level 360 Gretsch drum company trommel. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 28 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse viool met strijkstok. Met etiket Francesco Ruggeri anno 1660. Inclusief restauratie factuur. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude Duitse viool met strijkstok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke viool met etiket (naar) 'Antonius Stradivarius 1721'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse viool met etiket 'Engel Markneukirchen'. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool met etiket 'Antonius Stradivarius - Made in Germany'. Deel mist, verder in goede staat. Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk kabinet met goud decor, florale decor, rood-zwart, plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Charles Dix bronzen lakstempelhouder met lakstempel en roodlak (in houder). Circa 1840. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier antieke ivoren dieren. Circa 1920. Bestaande uit: Twee buffels, olifant en bok. Afmeting: 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Twee antiek ivoren beelden: 1x Antieke Afrikaanse ivoren damesbuste op basement. Circa 1930. Afmeting: 10 cm. In goede staat. en 1x Antieke Japanse ivoren geisha met bodemmerk. Circa 1900. Mist paraso...
Japanse/Chinese ivoren godheid. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse ivoren wandelstok met bewerking. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Groot Japans benen basement, opgebouwd uit rechthoekige stukken been. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke houtgestoken bamboe Chinese penselenvaas. Omgeving Kanton. Afmeting: 26 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees bronzen wierookbrander met oude Chinese tekens. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee Japanse benen netsukes. Wijsheren met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen plaat. Circa 1800. Engelse en Rhijn duimen onderbak. Verlijming los. Afmeting: L 119 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize mahoniehouten bakbarometer met alziend oog en achter-glas-schildering. Circa 1800. Tinnen plaat. Engelse en Rhijnl. Duimen. Door A. Peia - Amsterdam. Afmeting: 140 cm. In...
Zeldzame antieke bureau-barometer van messing en bol glas. Stelknop mist. Circa 1930. Afmeting: ø 6 cm. In redelijke staat.
West Germany Sputnik weerstation. Huger, 1960. Messing met plexiglas. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Antieke Japanse ivoren Okimono. Oude man met kalebas. 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Kavel met 21 aanstekers in de vorm van patronen van onder andere: Imco, Flamidor, Winchester. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Consul M II, Zaima, Ronson, Colibri, Chateau by Polly, Erga, . Ongetest in diverse condities.
Kavel met 17 aanstekers waaronder; Zenith, Rowenta, Classic Novo, Ronson Whale, Ibelo, Win. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 23 aanstekers waaronder; Rowents Gas-Snip, Bebe-Despalo, Consul, Zunder 1000 Record, Mylflam, Diplomat, Kawee, Compound, Sarome, Augusta Lünser, Lord, Royal Musical, Eveready. Ongetest in di...
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Colibri, Rowenta, Sunex, Sarome, Marbe, Diplomat, Sim, Win 4100, Kincraft, Walfisch, Ronson Cadet, Congress. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 16 aanstekers waaronder; Consul, Rowenta Snip, AZ 200, Lünder Duplex, KW Classic, Consul Royal, Ibelo Kawee, . Ongetest in diverse condities.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Kavel met 33 aanstekers waaronder; Rowenta Men, Kawee, Ibelight, Maruman, Win, Scorpio, Consul Amor, Ronson Mini-Rover, Consul, Ibelo M23, Compound, Ronson, Silvermatch, Saturn-I, Egra, . Ongetest in ...
Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.
Kavel met 21 aanstekers waaronder; Imco Streamline, Imco G11, Imco triplex, Maruman, Scorpio Mezzo. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Rowenta, Silvermatch Pipeservice, Mylflam standard, Kawee, Consul, Sunmark, Win, Petit Amour, Bergmann, Ronson, Sarome, Mylflam, Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 16 (tafel)aanstekers waaronder; Mosda "500" Lighter/Case, Jakob Jensen, Ronson, Fischer, Ibelo, Mylflam, Rowenta, Lumet. Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 24 aanstekers waaronder; KW, Rowenta, Firefly, Consul, Leplat, Mylflam, Zenith, Pierre, Diplomat, Golf Gouverneur, Vulcano, Ongetest in diverse condities.
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Omega, Augusta Automatic, Rowenta, Apollo-S, Mylflam, Dream-Lite, Brother-Lite, Zenith, Consul, Pigeon, Büssing. Ongetest in diverse condities.
Twee antieke Hollandse tinnen klepkannetjes. Mis-kannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude glazen stolp op houten basis. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken gepolychromeerde visitekaartjes presenteerhouder. Italiaanse dame met vlecht. Circa 1920. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Decor: Vrouw met lyra. Circa 1870. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In goede staat.
Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat
Negen zilverplated soepkommen, ronde kom met vaste onderschotel versierd met een rand met voluten, cartouches en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: ø19x8cm. Acht maal goed, ééntje losse voet. In goede staat
Grote bronzen plated Barok-stijl kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote koperen lampenvoet met bolpoten. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote messing Barok-stijl lampenvoet/kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 113 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees emaille. Eén vaasje floraal en één dekseldoos met waterlelie decor. Afmeting; 11 - 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese geperste tea brick/theetegel met houten omlijsting. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 22 x 3 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese dekseldozen. 20e Eeuw. Twee dozen met parelmoer landschappen belijmd en één kopergeslagen doos met jade amulet. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Groot mahoniehouten houtgestoken 'laatste avondmaal'. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Arabische teakhouten handelsreizigerskist met opium-weegschaal en houders. Houtgestoken met vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 27 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
Lot diversen Afrika etc. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, bewerkte kalebassen houder, hoofdbedekking, natuurstenen objecten. Afmeting: circa 6 - 40 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houten Big Nkisi Nkondi Power spijker figuur. Tegen boze geesten. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Onder andere: Masker Nigeria, polychrome, Yoruba-stam. Beeld Kongo, Pende-stam. Genezingsbeeld. Polychromie. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Vier oude Afrikaanse houtgesneden maskers. Onder andere: Kongo, polychrome, Kuba Ngaady masker. Masker Nigeria, Yoruba-stam, Fetisch, hout/riet/jute. Dan-masker, Ivoorkust, stofomranding met baard. Gr...
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Twee Afrikaanse Fetisch spijker figuren. Onder andere: Bakongo, twee koppige Fetisch Croco, Kongo. Polychromie. Nkisi Nkondi, beschermfiguur, Kongo. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Drie Afrikaanse figuren. Onder andere: Kameroen lederen popje, Bamoen-stam. Fetisch beeld, Ivoorkust, Baoule-stam. Bakota figuur, Kongo. Houten figuur in mand. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.
Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.