Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.
Stel antiek geslepen kristallen Biedermeier gembercoupes met omgeslagen bovenrand, voorzien van divers slijpsel (o.a. ruitslijpsel). Met geslepen ster op de bodem. Eén knop gerestaureerd met zilveren ...
18e - 19e Eeuwse grote glazen wijnspoeler met ranken, familiewapen en bloemenmand gegraveerd. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie. Zes-delige likeur of bitterset. Eén glaasje kapot. Afmeting: 18 - 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote moderne kunstglazen vaas met dubbel gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie bolvaas met tin craquele. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Grote W.J. Roozendaal Kristalunie Maastricht schaal met tincraquele. Circa 1930. Afmeting: 8,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Drie maal divers oud/antiek kristal en blauw glazen houders in doos. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 x 19 x 21 cm. In goede staat.
Art Deco glazen likeurset, groen/geel. Circa 1930. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Twee Leerdam glazen bolvazen met tin craquele, 1935. Ontwerp A.D. Copier. Eén vaas heeft randschade, andere goed. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie Italiaanse Murano glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 54 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.