Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws kristal. Eén waaierkristallen beschuithouder, paar chips rand. Twee identieke amandelgeslepen kristallen gemberdeksel coupes. Paar chips. Afmeting: 22 - 40 cm. In goede staat.
Modern kunstglazen object. Gemerkt Ozzaro Boheemse glasstudio. Transparant met rode spiraal en donkerblauwe kern. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.