Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie bolvaas met tin craquele. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen vaas met dubbel gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie. Zes-delige likeur of bitterset. Eén glaasje kapot. Afmeting: 18 - 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote glazen wijnspoeler met ranken, familiewapen en bloemenmand gegraveerd. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Stel antiek geslepen kristallen Biedermeier gembercoupes met omgeslagen bovenrand, voorzien van divers slijpsel (o.a. ruitslijpsel). Met geslepen ster op de bodem. Eén knop gerestaureerd met zilveren ...
Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote oude Boheems kristallen bokaal. Eén chip bij voet. Afmeting: 21 x 25 cm ø. In redelijke staat.
Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.
Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.
Lot divers antiek ruitkristal. Bestaande uit: Beschuithouder + onderschotel, chips. Een zeven-delige waaierkristallen verdeelschaal. Een waaierkristallen hengselschaal. En elf kristallen bordjes. Mini...
Kristallen vaas voorzien van 925/000 zilveren montuur. Afmeting: H circa 21,5 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Allen lila kleurig. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: .... In goede staat.
Vijf delen antiek kristalglas. Onder andere: Boheems, Duits. Bestaande uit: Bierpul met adelaar met gegraveerd tinnen deksel, wild decor, kasteel etc. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Modern kunstglazen object. Gemerkt Ozzaro Boheemse glasstudio. Transparant met rode spiraal en donkerblauwe kern. Afmeting: 26 cm. In goede staat.