Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Antiek origineel beschilderde Korintische houtgestoken zuil. Circa 1900. Afmeting: 81 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: 115 x 55 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theetafel met rondom te openen geslepen glazen deuren. Circa 1920. Afmeting: 79 x 57 x 77 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolluik archiefkastje. Circa 1920. Afmeting: 115 x 37 x 44 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Oosterse kampferkist met rondom prachtig snijwerk figuren in landschap. Afmeting: 66 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken twee-deurs kast met zeven lades achter de deuren en klauwpoten. Rondom houtgestoken met landschappen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 131 x 66 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met messing sierstukken en bruin marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 81 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolbureau met vier lades, taps toelopende poten en leuk binnenleven. Circa 1900. Afmeting: 123 x 170 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken naaitafel met ranken, paradijsvogels en draken. Circa 1920. Afmeting: 65 x 40 x 50 cm. In goede staat.