19e Eeuws Engels mahoniehouten bibliotheek opstap trapje. Uitschuifbaar. Afmeting: 52 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegelbonheur. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 196 x 100 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil traporgel. Circa 1915. Reed organ. C.C. Bender Leiden-Amsterdam. Afmeting: 117 x 115 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.
Hollandse, Amsterdamse school-stijl, eiken theekastje met tropisch hout belijmd. Circa 1920. Afmeting: 95 x 67 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten historisme Sgabello stoel met vrouwenfiguren en Fratz. Rugleuning iets beschadigd bij bevestiging. Afmeting: 103 x 51 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten opstapkastjes voor bibliotheek. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 47 x 44 cm. in goede staat.
Antieke houtgestoken berkenhouten bijzettafel met vrouwenbuste. Circa 1900. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.
Franse notenhouten kleine bijzettafel met lade, marmeren blad en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit, historisme penantkast met volle zuilen, leeuwenkoppen en fratsen. Circa 1880. Afmeting: 100 x 77 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten model commode. Eikenhouten corpus. Circa 1880. Afmeting: 21,5 x 26 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten model vitrine kastje. Eikenhouten corpus. Afmeting: 46 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten 1815 dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 80 x 158 x 70 cm. In goede staat.
Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.
Handbeschilderde houten Rietveld-stijl stoel met Mondriaan beschildering. Geheel van hout en handbeschilderd. Afmeting: 87 x 84 x 66 cm. In goede staat.