Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...
Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...
Hollandse wortelnoten Barok-stijl dubbelgebogen secretaire met mooi binnenleven. Fineerschade zijkant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uitneembare linnenkast met mahonie schappen. Afmeting: 199 x 136 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
Utrechtse eikenhouten Neo Renaissance boekenkast met toogpanelen en leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 160 x 127 x 36 cm. In goede staat.
Vast eikenhouten Neo Gothische kast met ranken gestoken panelen en ijzeren beslag. Circa 1900. Afmeting: 170 x 150 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse eikenhouten 30-er jaren vitrine opzetkast met glazen schappen en facet geslepen glas (ook zijkanten). Afmeting: 204 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare kinderstoel met klep. Afmeting: 80 x 46 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten bibliotheek opstap trapje. Uitschuifbaar. Afmeting: 52 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten theetafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 83 x 51 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegelbonheur. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 196 x 100 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.