Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit, historisme penantkast met volle zuilen, leeuwenkoppen en fratsen. Circa 1880. Afmeting: 100 x 77 x 43 cm. In goede staat.
Franse notenhouten kleine bijzettafel met lade, marmeren blad en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.
Antieke houtgestoken berkenhouten bijzettafel met vrouwenbuste. Circa 1900. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten opstapkastjes voor bibliotheek. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 47 x 44 cm. in goede staat.
19e Eeuwse notenhouten historisme Sgabello stoel met vrouwenfiguren en Fratz. Rugleuning iets beschadigd bij bevestiging. Afmeting: 103 x 51 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse, Amsterdamse school-stijl, eiken theekastje met tropisch hout belijmd. Circa 1920. Afmeting: 95 x 67 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Antiek notenhouten Jugendstil traporgel. Circa 1915. Reed organ. C.C. Bender Leiden-Amsterdam. Afmeting: 117 x 115 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegelbonheur. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 196 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten bibliotheek opstap trapje. Uitschuifbaar. Afmeting: 52 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare kinderstoel met klep. Afmeting: 80 x 46 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse eikenhouten 30-er jaren vitrine opzetkast met glazen schappen en facet geslepen glas (ook zijkanten). Afmeting: 204 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Vast eikenhouten Neo Gothische kast met ranken gestoken panelen en ijzeren beslag. Circa 1900. Afmeting: 170 x 150 x 51 cm. In goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uitneembare linnenkast met mahonie schappen. Afmeting: 199 x 136 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl dubbelgebogen secretaire met mooi binnenleven. Fineerschade zijkant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Antieke notenhouten Hollandse Barok vier-laden commode met origineel beslag en sloten. Met dubbelgebogen klauwpoten en gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance vitrine opzetkast met schappen en cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 157 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten secretaire met volle zuilen en messing beslag. Afmeting: 165 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III bonheur met gebogen front, glas en spiegel. Met prachtige afneembare houtgestoken kroon. Circa 1860. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 105 x 50 cm. In redelijk/go...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damessecretaire met twee lades, hoge poten + lades in binnenleven met vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 92 x 44 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten wandtafel met gebogen front/poten en grijs marmeren blad. Afmeting: 76 x 79 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bonheur met vier deuren en lade. Twee-delig. Circa 1850. Lichte fineerschades. Afmeting: 178 x 100 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...