Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Antiek origineel beschilderde Korintische houtgestoken zuil. Circa 1900. Afmeting: 81 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: 115 x 55 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theetafel met rondom te openen geslepen glazen deuren. Circa 1920. Afmeting: 79 x 57 x 77 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolluik archiefkastje. Circa 1920. Afmeting: 115 x 37 x 44 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Oosterse kampferkist met rondom prachtig snijwerk figuren in landschap. Afmeting: 66 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken twee-deurs kast met zeven lades achter de deuren en klauwpoten. Rondom houtgestoken met landschappen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 131 x 66 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met messing sierstukken en bruin marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 81 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolbureau met vier lades, taps toelopende poten en leuk binnenleven. Circa 1900. Afmeting: 123 x 170 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken naaitafel met ranken, paradijsvogels en draken. Circa 1920. Afmeting: 65 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur. Circa 1860. Zwart gepolitoerd. Sierdelen los er bij. Afmeting: 210 x 110 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten Willem III eethoek met zes stoelen. Circa 1860. Tafel met gecontourneerd blad. Stoelen met goede groene velours stoffering. Afmeting: 98 x 45 x 45 cm en 77 x 106 x 145 cm. In goede...
Antieke Hollandse Willem III vlinderbank. Mogelijk Horix. Circa 1860. Afmeting: 95 x 160 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame kleine vergulde vroeg 19e eeuwse Rococo spiegel met drie etages voor porselein. Afmeting: 55 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Oude opengewerkte gietijzeren tuintafel met ranken decor. Afmeting: 63 x 64 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Duitse gestoken Fratzen kinderstoel. Renaissance-stijl. Afmeting: 62 x 32 x 31 cm. In goede staat.
Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten voetenbanken met bruin leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 56 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met groen lederen bekleding. Patina! Afmeting: 105 x 71 x 75 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Circa 1920. Afmeting: 76 x 53 x 57 cm. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Zeldzame Italiaanse notenhouten gestoken gondel/bureaustoel, Neo-Renaissance, draaibaar, met leeuwenkoppen en frats + ranken. Circa 1870. Afmeting: 118 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten spiegel met brons. Circa 1900. Afmeting: 65 x 117 x 5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
Eiken fineer Empire-stijl vier-laden commode met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met snijwerk, origineel geslepen glas en beslag. Afmeting:197 x 136 x 56 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffoniere, Empire, met zes lades en origineel beslag. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 158 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil één-deurs vitrinekast met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 140 x 68 x 30 cm. In goede staat.
Grote vergulde Louis Quinze-stijl wandconsole met bruin marmeren blad. Stuk gelijmd. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.