Hollandse eikenhouten chiffoniere, Empire, met zes lades en origineel beslag. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 158 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met snijwerk, origineel geslepen glas en beslag. Afmeting:197 x 136 x 56 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
Antieke Engelse 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met groen lederen bekleding. Patina! Afmeting: 105 x 71 x 75 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolbureau met vier lades, taps toelopende poten en leuk binnenleven. Circa 1900. Afmeting: 123 x 170 x 110 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhout Art Nouveau buffet met spiegel. Circa 1925. Afmeting: 185 x 134 x 50 cm. In goede staat.
Een set van vier Italiaanse houtgestoken stoelen met goede velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 109 x 59 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten wandtafel met gebogen front/poten en grijs marmeren blad. Afmeting: 76 x 79 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met onderling verbonden kruispoot met snijwerk. Afmeting: 66 x 71 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten speeltafel met snijwerk + blauwe stoffering. Circa 1880. Afmeting: 72 x 89 x 45 cm + 72 x. 89 x 90 cm. In goede staat.
Oude/antieke notenhouten vitrinekast met geslepen glas. Twee-delig. Circa 1930. Afmeting: 184 x 140 x 44 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Circa 1920. Afmeting: 76 x 53 x 57 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolluik archiefkastje. Circa 1920. Afmeting: 115 x 37 x 44 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theetafel met rondom te openen geslepen glazen deuren. Circa 1920. Afmeting: 79 x 57 x 77 cm. In goede staat.
Antiek origineel beschilderde Korintische houtgestoken zuil. Circa 1900. Afmeting: 81 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse 19e eeuwse eiken kinder Barok commode met messing beslag en klauwpoten. Afmeting: 55 x 35 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten bibliotheek opstap trapje. Uitschuifbaar. Afmeting: 52 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl dubbelgebogen secretaire met mooi binnenleven. Fineerschade zijkant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.
Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil één-deurs vitrinekast met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 140 x 68 x 30 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe, Willem III bijzettafel op vier-spant poot met florale intarsia in het blad. Afmeting: 77 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten theetafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 83 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: 115 x 55 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse esdoornhouten penantkast met opstand en koper hekwerk. Met origineel beslag. Afmeting: 124 x 107 x 45 cm. In goede originele staat.
Twee antieke Hollandse eikenhouten wandkapstokken in Renaissance-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 -120 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten bidet met po, keramiek. Afmeting: 46 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Oude opengewerkte gietijzeren tuintafel met ranken decor. Afmeting: 63 x 64 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten gondel hocker. Circa 1900. Afmeting: 57 x 56 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten spiegel met brons. Circa 1900. Afmeting: 65 x 117 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken berkenhouten bijzettafel met vrouwenbuste. Circa 1900. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.
Antiek kersenhouten nier-vormig etage tafeltje met natuurstenen blad en messing omranding. Circa 1900. Afmeting: 63 x 45 x 28 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige houten spiegels met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 86 cm + 75 x 105 cm. In goede staat.
Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Eiken fineer Empire-stijl vier-laden commode met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.
Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.
Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 105 x 25 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten voetenbanken met bruin leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 56 x 38 cm. In goede staat.
Houten goudkleurige facet geslepen Barok-stijl spiegel met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel. Circa 1870. Louis Philippe. Met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 79 x 70 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten belijmde bijzettafel met etage en koperen omrandingen. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.
Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...
Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Engelse eikenhouten scheepssecretaire met origineel bronzen beslag en zijwaartse grepen. Mooi binnenleven met kelder. Afmeting: 86 x 62 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Hollandse wortelnoten 18e eeuwse Barok-stijl secretaire met glasopstand, klauwpoten, messing beslag en lades. Circa 1900. In binnenleven onder gedeelte 18e eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 210 x ...
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Handbeschilderde houten Rietveld-stijl stoel met Mondriaan beschildering. Geheel van hout en handbeschilderd. Afmeting: 87 x 84 x 66 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok één deurs-spindekast met bolpoten en smeedijzeren beslag. Circa 1800. Afmeting: 188 x 130 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten Twents kabinet, dubbelgebogen met origineel beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Fineerschades. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.