Vier 18e eeuwse polychrome Delftse borden met bloempot decor. Twee gemerkt. Minimale randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee haarlijnen en minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren, herten, koets in landschap decor. Afmeting: 7,5 x 43 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Landschappen, spelende kinderen, Makkum etc. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke/goede staat.
Dertien Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. In houten lijst. Onder andere: Mangaan en polychrome, divers. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke keramieken wandschotels met twee dimensionale decors meeuwen boven zee met schepen. Met blindmerk. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.